Cyklokrosové kolo Trek Crockett 7 Disc - Slate

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Crockett 7 Disc je univerzální volbou mezi cyklokrosovými koly. Vyrazte s ním na cyklokrosový závod, v němž dosáhnete stupňů vítězů. Pak se s ním pohodlně vraťte po šotolinových cestách domů. Na nejlepším hliníkovém rámu od Treku zde najdete řazení Sram Force 1x11 s hydraulickými brzdami a také třeba zapletená kola Bontrager připravená na použití bezdušových plášťů Více

64 990 Kč
  • Již již 02. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Cyklokrosová kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23093-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Crockett
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x11
Rám Hliník Alpha řady 300, kónická hlavová trubka, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, patky Stranglehold, vnitřní vedení lanek, držák řetězu 3S.
Vidlice Celokarbonová disková verze Trek IsoSpeed Cross, kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa
Přední kolo Disková verze Bontrager Paradigm s možností použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Disková verze Bontrager Paradigm s možností použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager CX3 Team Issue, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager CX3 Team Issue, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky Praxis Alba
Převodníky 40T
Střed BB86.5 Press Fit
Řazení SRAM Force 1, 11 rychlostí
Přehazovačka SRAM Force 1, střední košík
Kazeta SRAM PG-1170, 11-32, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy SRAM Force s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy SRAM Force s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Elite IsoZone, VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Karbon Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Crockett 7 Disc je univerzální volbou mezi cyklokrosovými koly. Vyrazte s ním na cyklokrosový závod, v němž dosáhnete stupňů vítězů. Pak se s ním pohodlně vraťte po šotolinových cestách domů. Jedná se o stroj špičkové kvality, který se vyrovná ostatním kolům na trati. Pokud hledáte cyklokrosové kolo, které zvládá vše s bravurou, pak jste ho právě našli.

Je pro vás vhodné, pokud…
Ceníte si univerzálnosti, kvality a výborné ceny. Zajímají vás komponenty, které mají velký vliv na výkon, jako jsou lepší kola, brzdy a řazení, a chcete závodní cyklokrosový stroj, který dobře zvládne nejen závod, ale i lehký terén a rychlé dojíždění.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s nastavitelnými patkami Stranglehold umožňujícími snadnou optimalizaci geometrie nebo přepnutí na singlespeed, karbonovou diskovou vidlici Trek IsoSpeed Cross, řazení 1x11 Sram Force, hydraulické diskové brzdy s úchytem Flat Mount, karbonovou sedlovku, řídítka Elite IsoZone s pěnovými podložkami integrovanými do horních částí oblouků a kola Bontrager Paradigm Disc umožňující použití bezdušových plášťů s 12mm pevnými osami.

Na závěr
Vysoká kvalita, velká hodnota, naprostá univerzálnost. Crockett 7 Disc se přizpůsobí terénu, a proto je skvělou volbou, pokud chcete dosáhnout na stupně vítězů v cyklokrosovém závodu nebo prozkoumat štěrkové silnice.

Proč si ho zamilujete
Tento špičkový stroj zhotovený pro závody vás dostane do nejvíce se rozrůstající (a podle nás i nejzábavnější) cyklistické disciplíny. Patky Stranglehold Dropout umožňují upravit geometrii nebo přepnout na singlespeed.
Rám zhotovený z hliníku Alpha řady 300 je nejen lehký, ale i odolný pro cyklokrosové závody. Vnitřní vedení kabeláže s ovládáním Control Freak Cable Management zajišťuje hladkost, tichost a čistotu.

Technologie a funkce:

  • Patky Stranglehold - Vodorovně výsuvné patky s četnými zajišťovacími mechanizmy umožňují použití nejen klasického řazení, ale i převodovky v zadním náboji anebo předělání na singlespeed. Zároveň je zde možnost uzpůsobení geometrie pro styl každého jezdce.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

  • Technologie pro cyklokrosové závody - Naše exkluzivní technologie nabízejí vám i našim profesionálním jezdcům detaily vhodné pro závody, s nimiž se udržíte v čele: Ultrastabilní a komfortní vidlice IsoSpeed, inteligentní vedení lanek, lépe se nese na rameni, odolné vodítko řetězu 3S.

Tabulka velikostí

O značce TREK