Cyklokrosové kolo Trek Crockett 5 Disc - Matte Dnister Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 3000 Kč ZDARMA viz. níže. Crockett 5 Disc je ideálním začátkem do světa cyklokrosu. Je navržen s cyklokrosovými detaily, k nimž např. patří 1x11 řazení, kotoučové brzdy a lehký rám s pevnými osami, který se snadno přenáší přes překážky. Nabízí však mnohem víc. Skvělý výkon podává nejen na cyklokrosovém okruhu, ale i na polní cestě a při každodenním dojíždění. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklokrosová kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23092-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Crockett
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x11
Rám Hliník Alpha řady 300, kónická hlavová trubka, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, patky Stranglehold, vnitřní vedení lanek, držák řetězu 3S.
Vidlice Celokarbonová disková verze Trek IsoSpeed Cross, kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa
Přední náboj Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa
Zadní náboj Slitina
Ráfky Bontrager Affinity umožňující použit bezdušové pláště
Přední plášť Bontrager CX3 Team Issue, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager CX3 Team Issue, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky Praxis Alba
Převodníky 40T
Střed BB86.5 Press Fit
Řazení SRAM Rival 1, 11 rychlostí
Přehazovačka SRAM Rival 1, střední košík
Kazeta SRAM PG-1130, 11-32, 11 rychlostí
Přední brzda TRP Spyre, mechanické diskové
Zadní brzda TRP Spyre, mechanické diskové
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 3000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Crockett 5 Disc je ideálním začátkem do světa cyklokrosu. Je navržen s cyklokrosovými detaily, k nimž např. patří 1x11 řazení a lehký rám, který se snadno přenáší přes překážky. Nabízí však mnohem víc. Skvělý výkon podává nejen na cyklokrosovém okruhu, ale i na polní cestě a při každodenním dojíždění.

Je pro vás vhodné, pokud…
Vstupujete na cyklokrosovou scénu a hledáte stroj, který vám nabídne vše, co chcete. Nebo vybíráte skvělé univerzální kolo se silničními řídítky vhodné na cyklokrosové závody, šotolinové cesty, cyklostezky i dojíždění.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s větším prostorem pro pláště, nastavitelné patky Stranglehold umožňující snadnou optimalizaci geometrie nebo přepnutí na singlespeed, 12mm pevné osy, karbonovou diskovou vidlici IsoSpeed, výkonné diskové brzdy s úchytem Flat Mount pro spolehlivý brzdný účinek a jednoduché řazení 1x11 SRAM Rival.

Na závěr
Crockett 5 Disc je cyklokrosové kolo připravené na závody. Nabízí však mnohem víc. Ať se připravujete na cyklokrosovou sezonu nebo chcete univerzální kolo, které obstojí i na nerovných štěrkovitých silnicích a při dojíždění, Crockett zvládne naprosto všechno.

Proč si ho zamilujete
Tento špičkový stroj zhotovený pro závody vás dostane do nejvíce se rozrůstající (a podle nás i nejzábavnější) cyklistické disciplíny. Patky Stranglehold Dropout umožňují upravit geometrii nebo přepnout na singlespeed.
Rám zhotovený z hliníku Alpha řady 300 je nejen lehký, ale i odolný pro cyklokrosové závody. Vnitřní vedení kabeláže s ovládáním Control Freak Cable Management zajišťuje hladkost, tichost a čistotu.

Technologie a funkce:

  • Patky Stranglehold - Vodorovně výsuvné patky s četnými zajišťovacími mechanizmy umožňují použití nejen klasického řazení, ale i převodovky v zadním náboji anebo předělání na singlespeed. Zároveň je zde možnost uzpůsobení geometrie pro styl každého jezdce.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

  • Technologie pro cyklokrosové závody - Naše exkluzivní technologie nabízejí vám i našim profesionálním jezdcům detaily vhodné pro závody, s nimiž se udržíte v čele: Ultrastabilní a komfortní vidlice IsoSpeed, inteligentní vedení lanek, lépe se nese na rameni, odolné vodítko řetězu 3S.

Tabulka velikostí

O značce TREK