Cyklokrosové kolo Trek Boone 7 Disc - Dnister Black/Viper Red

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Boone 7 Disc je naším nejlehčím a nejrychlejším cyklokrosovým kolem. Má karbonový rám OCLV 500 s předním i zadním IsoSpeed tlumením, hydraulické diskové brzdy pro brzdný účinek ve všech podmínkách a řazení Sram Force 1x11. Hravě překonává překážky, bláto i písek a poradí si i se sprchou šampaňského a piva, když zaujme vítěznou příčku na pódiu. Jedná se o náš highendový model. Více

104 990 Kč
  • Již již 23. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Cyklokrosová kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 17440-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Boone
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x11
Rám Karbon OCLV řady 600, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení kabeláže, držák řetězu 3S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Celokarbonová disková verze Trek IsoSpeed Cross, kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa
Přední kolo Bontrager Paradigm Comp Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa.
Zadní kolo Bontrager Paradigm Comp Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa.
Přední plášť Bontrager CX3 Team Issue, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager CX3 Team Issue, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky SRAM Force 1
Převodníky 40T
Střed BB90
Řazení SRAM Force 1, 11 rychlostí
Přehazovačka SRAM Force 1
Kazeta SRAM PG-1170, 11-32, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy Force s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy Force s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Pro IsoCore VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Bontrager Supertack
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, s úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 22.7.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Boone 7 Disc je naším nejlehčím a nejrychlejším cyklokrosovým kolem. Hravě překonává překážky, bláto i písek a poradí si i se sprchou šampaňského a piva, když zaujme vítěznou příčku na pódiu. Jedná se o náš highendový model. Má přední i zadní IsoSpeed tlumení, hydraulické diskové brzdy pro brzdný účinek ve všech podmínkách a pohon Sram Force 1x11.

Je pro vás vhodné, pokud…
Žijete 60minutovými intervaly a pokud pro vás chladné podzimní počasí znamená čas cyklokrosu. Chutná vám belgické pivo a vstáváte v nočních či ranních hodinách, abyste mohli sledovat mistrovství světa v cyklokrosu a chcete mít to nejlepší cyklokrosové kolo na trhu - to, na němž jezdí profesionálové Telenet-Fidea Lions.

Získáte toto vybavení
Ultralehký karbonový rám OCLV řady 600 s předním a zadním tlumením IsoSpeed, pohon 1x11 SRAM Force CX 1, výkonné hydraulické diskové brzdy s úchytem Flat Mount a karbonová řídítka Bontrager IsoCore. A navíc lehká kola Bontrager Paradigm Comp Disc TLR, která lze snadno přeměnit na bezdušová, abyste mohli zmírnit riziko defektů kvůli nižšímu tlaku.

Na závěr
Během hodinového závodu si nemůžete dovolit aby se něco pokazilo. Naše špičkové cyklokrosové kolo nabízí celou řadu výhod, například lehký karbonový rám OCLV, prvky specifické pro cyklokros a přední i zadní IsoSpeed tlumení pro lepší výkon a trakci i na těch nejnáročnějších tratích. S tímto kolem získáte jistotu, že jezdíte na tom nejlepším stroji.

Proč si ho zamilujete
Toto kolo bylo navrženo ve spolupráci s hvězdami cyklokrosu včetně legendárního Svena Nyse a americké šampionky Katie Compton. Na cyklokrosových tratích je králem karbon, protože je lehčí a tužší než slitina hliníku.
Kombinace předního a zadního tlumení IsoSpeed absorbuje unavující nárazy na náročných tratích a přináší lepší trakci tam, kde je to potřeba. Speciální design pro cyklokros jako například snímatelný košík na lahve Quick Connect a pohon 1x11 jsou zárukou skvělé jízdy. Speciální cyklokrosová geometrie Boone a tvary trubek pro nošení kola na rameni jsou pro závody jako stvořené.

Technologie a funkce:

  • Pružicí prvek IsoSpeed - Náš inovativní pružicí prvek umožňuje pohyb sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se zvýšila pružnost ve svislém směru, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

  • 600 Series OCLV - Díky nejmodernějším materiálům a technologiím používaným v letectví a kosmonautice se u technologie 600 Series OCLV daří snížit hmotnost a zvýšit výkon. A to s nejvyváženějším poměrem lehkosti a tuhosti na trhu.

  • Technologie pro cyklokrosové závody - Naše exkluzivní technologie nabízejí vám i našim profesionálním jezdcům detaily vhodné pro závody, s nimiž se udržíte v čele: Ultrastabilní a komfortní vidlice IsoSpeed, inteligentní vedení lanek, lépe se nese na rameni, odolné vodítko řetězu 3S.

Tabulka velikostí

O značce TREK