CYKLODEN 2022

Den, kdy je náš areál plný milovníků cyklistiky a kol.
Jedna z našich hlavních událostí, kterou se symbolicky loučíme s cyklistickou sezónou 2022 a otevíráme sezónu 2023. Připravujeme pro Vás bohatý program pro celou rodinu. Těšít se můžete na společné vyjížďky, testování nejnovějších modelů kol, gastro-zážitky v restauraci MUSA, vyžití pro Vaše ratolesti a velkou večerní SBCRparty u Trilobit baru.

 

NEDĚLE 11. 9. 2022
SBCR - Na Betonce 2, Praha 5, 15000

- - - - - - 

PROGRAM VYJÍŽDĚK

Připravujeme pro Vás různé variace společných vyjížděk, kde si milovníci silnice, mtb, gravelu, ale i celé rodiny s dětmi přijdou na své. Konkrétní trasy a informace o jednotlivých vyjížďkách se dozvíte brzy.
 

TESTOVÁNÍ KOL

Vyzkoušejte si modely kol 2022 a novinky pro nadcházející sezónu. V rámci našeho nedělního Cyklodne je možné si půjčit kolo na otestování za sníženou cenu 490 Kč. Buďte připraveni, rezervaci kol spustíme brzy. 
 

BOHATÝ PROGRAM PRO DĚTI

Program myslí samozřejmě i na děti. Kromě plánované rodinné vyjížďky se děti mohou vyřádit na dětské dráze zručnosti Skibi nebo novém pumptracku. V areálu na ně bude čekat i stánek s vynikajícím gelatem od Puro a naše Skibi hřiště.
 

VEČERNÍ SBCR PÁRTY U TRILOBIT BARU

Připijte si s námi na symbolické zahájení cyklistické sezóny 2023. Párty bude probíhat u Trilobit Baru na naší zahrádce. O skvělou společnost se postarají jak lidé, které v průběhu roku potkáváte na vyjížďkách, tak i naši zaměstnanci. Team MUSA restaurant má pro vás připravený výběr streetfood specialit.
 

CELÝ DEN V NAŠEM AREÁLU

---------

MUSA RESTAURANT A TRILOBIT BAR

Po vyjížďce si můžeme společně dát pivko nebo limonádu. Od začátku akce až do večera bude otevřený venkovní Trilobit bar se streetfood specialitami. Otevřený bude také oblíbený Puro Gelato Truck.
 

PUMPTRACK

 Děti i dospělí mohou zlepšovat svoji techniku jízdy, a to v bezpečném prostředí naší nové, vylepšené Pumptrack dráhy.

PRODEJNA SBCR A SLEVY NA LETOŠNÍ SORTIMENT

Ideální čas zabrousit k nám do obchodu a prohlédnout si, co by se dalo ještě na konci sezóny koupit. Slevy na oblečení, helmy i drobné vybavení pokračují!

SPRCHY A ŠATNY PRO VAŠE POHODLÍ

V prostorách máme k dispozici pánské a dámské sprchy a šatny se skříňkami. Klidně můžete dorazit autem, nebo vlakem a do cyklistického se převléci až u nás. Nebo si po jízdě dejte sprchu a sedněte si k naší "Osmě" v čistém, pokud to tak máte raději :) 
 

TĚŠÍME SE NA VÁS. #VZHURUNAKOPEC