CYKLODEN 2022

Den, kdy je náš areál plný milovníků cyklistiky a kol.
Jedna z našich hlavních událostí, kterou se symbolicky loučíme s cyklistickou sezónou 2022 a otevíráme sezónu 2023. Připravujeme pro Vás bohatý program pro celou rodinu. Těšít se můžete na společné vyjížďky, testování nejnovějších modelů kol, gastro-zážitky v restauraci MUSA, vyžití pro Vaše ratolesti a velkou večerní SBCRparty u Trilobit baru.

 

NEDĚLE 11. 9. 2022
SBCR - Na Betonce 2, Praha 5, 15000

- - - - - - 
PROGRAM VYJÍŽĎEK

Připravili jsme celkem šest vyjížděk a vy máte možnost si vybrat tu nejlepší právě pro vás. Registrační formulář najdete níže.

#01: SILNIČNÍ pohodovější (20-22 km/h)

START v 10:00h

Silniční - pohodová

#02: SILNIČNÍ rychlejší (24-26 km/h)

START v 10:00h

Silniční - rychlejší

#03: RODINNÁ 

START v 11:00h

Rodinná

#05: MTB crosscountry 

START v 14:00h

MTB CrossCountry

#06: MTB trail

START v 14:00h

MTB Trail

 

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

TESTOVÁNÍ KOL

Vyzkoušejte si modely kol 2022 a novinky pro nadcházející sezónu. V rámci našeho nedělního Cyklodne je možné si půjčit kolo na otestování za sníženou cenu 490 Kč. 
 

 REZERVACE KOL NA DOPOLEDNE I ODPOLEDNE BYLY UKONČENY
 

BOHATÝ PROGRAM PRO DĚTI

Program myslí samozřejmě i na děti. Kromě plánované rodinné vyjížďky se děti mohou vyřádit na dětské dráze zručnosti Skibi nebo novém pumptracku. V areálu na ně bude čekat i stánek s vynikajícím gelatem od Puro a naše Skibi hřiště.
 

VEČERNÍ SBCR PÁRTY U TRILOBIT BARU

Připijte si s námi na symbolické zahájení cyklistické sezóny 2023. Párty bude probíhat u Trilobit Baru na naší zahrádce. O skvělou společnost se postarají jak lidé, které v průběhu roku potkáváte na vyjížďkách, tak i naši zaměstnanci. Team MUSA restaurant má pro vás připravený výběr streetfood specialit.
 

CELÝ DEN V NAŠEM AREÁLU

---------

MUSA RESTAURANT A TRILOBIT BAR

Po vyjížďce si můžeme společně dát pivko, limonádu nebo čerstvý burčák, který bude MUSA podávat v rámci Vinobraní. Na vinném baru Vám nabídne burčák z odrůdy Solaris od pana Krause z Mělníka a letní portugalská a španělská vína.
Dále pro Vás bude mít připravený široký výběr čepovaných piv z pivovaru Psychovar, který má speciální výrobu piv se zeleným čajem a pro naše vinobraní i chmel s vinnou révou.
Od začátku akce až do večera bude otevřený venkovní Trilobit bar se streetfood specialitami. Otevřený bude také oblíbený Puro Gelato Truck. 

PUMPTRACK

 Děti i dospělí mohou zlepšovat svoji techniku jízdy, a to v bezpečném prostředí naší nové, vylepšené Pumptrack dráhy.

PRODEJNA SBCR A SLEVY NA LETOŠNÍ SORTIMENT

Ideální čas zabrousit k nám do obchodu a prohlédnout si, co by se dalo ještě na konci sezóny koupit. Slevy na oblečení, helmy i drobné vybavení pokračují!

SPRCHY A ŠATNY PRO VAŠE POHODLÍ

V prostorách máme k dispozici pánské a dámské sprchy a šatny se skříňkami. Klidně můžete dorazit autem, nebo vlakem a do cyklistického se převléci až u nás. Nebo si po jízdě dejte sprchu a sedněte si k naší "Osmě" v čistém, pokud to tak máte raději :) 

SBCR x MINI

Mini můžete pravidelně potkávat na SBCRides jako doprovodné vozidlo. V rámci naší spolupráce se na jejich vozy můžete těšit na letošním Cyklodni, a to přímo v našem areálu.


 

TĚŠÍME SE NA VÁS. #VZHURUNAKOPEC