Cykloden 2021 v Ski a Bike Centru Radotín

 Den pro všechny milovníky cyklistiky a kol, již podruhé z nového areálu SBCR.
Jedna z našich hlavních událostí, kterou se symbolicky loučíme s cyklistickou sezónou 2021 a otevíráme sezónu 2022. 

NEDĚLE 5. 9. 2021
SBCR - Na Betonce 2, Praha 5, 15000

* 7 společných vyjížděk *
* Testování kol 2021 a 2022 *
* První nové modely kol 2022 na prodejně *
* Celý den posezení na zahrádce *
* Pumptrack pro malé i velké *  
* Dětská Skibi dráha pro nejmenší *
* Večerní SBCRparty u Trilobit Baru od 18-22h  *

- - - - - - 
PROGRAM VYJÍŽĎEK

Připravili jsme celkem sedm vyjížděk a vy máte možnost si vybrat tu nejlepší právě pro vás. 

#01: SBCRide silniční pohodovější

START 10:00h
Vyjížďka na silničních kolech v pohodovějším tempu, Délka 74km s převýšením 914m, průměrná rychlost 23 km/h. Vyjížďku vede Honza David a Lubor Chvalovský a povede přes Loděnici, Srbsko a Řevnice.
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ <

#02: SBCRide silniční rychlejší 

START 10:00h
Vyjížďka na silničních kolech, sportovnější tempo, průměrná rychlost 25-27 km/h. Délka 90km s převýšením 1292m.  Vyjížďku vede Lukáš Hofman a Nany Cylková a bude se projíždět přes Loděnici, Srbsko, Všeradice, Karlštejn a Mořinu.
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ <

#03: RODINNÁ VYJÍŽĎKA s Trail Guide

START 11:00h
Pohodová bajková trasa v lehkém terénu pro děti a jejich rodiče v délce do 10km. Cílem této vyjížďky není počet kilometrů, ale užít si zábavu na kole.:) Pořádáme společně s parťáky z Trail Guide.
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ < 

#04: SBCR Gravel Ride

START 13:00h
Vyjížďka v terénu na gravel kolech s Chrisem van Vleetem a Danielou Tučanovou. Délka 46km s převýšením 560m. Tempo 20-22 km/h. Vyjížďka povede na Černošice, Líšnici, Číšovice a přes Trnovou zpět.
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ <

#05 SBCRide e-bike pro rekreační jezdce

START 13:00h
Pohodová vyjížďka na elektrokolech v lehčím terénu po šiirokých cestách (Cukrák, Jíloviště, Všenory) pro ty, kteří na kole tolik nejezdí, nebo si chtějí elektrokolo vyzkoušet. Vyjížďku za SBCR vede Erik s Natálkou.
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ <

#06 SBCRide MTB crosscountry 

START 14:00h
Pohodová XC vyjížďka na horských kolech s Davidem Brázdou a Verčou. Trasa vede přes Jíloviště, Trnovou, Všenory a Černošice. 
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ <

#07 Trail Ride / Trail Guide s výukou jízdy

START 14:00h
Trailová vyjížďka v terénu na horských kolech společně s parťáky z Trail Guide.  Vyjížďka bude kratší (cca 20km), ale bude obohacená o výuku techniky jízdy. 
> REGISTRAČNÍ FORMUÁŘ <

 - - - - - - - 
TESTOVÁNÍ KOL

Vyzkoušejte si nové modely kol 2021 a 2022. V rámci našeho nedělního Cyklodne je možné si půjčit za speciální sníženou cenu 390 Kč na otestování některé z testovacích kol. Těšit se můžete třeba na nový Trek Checkpoint 2022, Specialized Epic 2022, Stumpjumper EVO 2022 a další zajímavá kola z kolekcí 2021 a 2022. Rezervace kol spustíme zhruba v úterý. 

POSTUP

1/ Zarezervujte si své kolo pro konkrétní den a časový slot
SOBOTA /  10:00 - 13:00
SOBOTA / 13:30 - 16:30
SOBOTA / 17:00 - 20:00
NEDĚLE

 


2/ Pro snadný průběh výpůjčky prosím uhraďte předem jednotnou cenu na SMSticket akce zde
https://www.smsticket.cz/vstupenky/25859-cykloden-2021-testovani-kol

 

 

Program děti

Program myslí samozřejmě i na děti. Kromě rodinné vyjížďky se děti mohou v areálu vyřádit na dětské dráze zručnosti Skibi nebo pumptracku. V areálu na ně bude čekat i stánek s vynikajícím gelatem od Puro Gelato a naše velké Skibi hřiště. MUSA restaurant má v menu připravené i speciální dětská jídla. 

Večerní SBCRparty v Trilobit Baru / 18-23h

Přijďte si připít s naším teamem a oslavit symbolické zahájení cyklistické sezóny 2022 a popovídat si o vašich cyklistických zážitcích v sezóně 2021.

Party probíhá u Trilobit Baru na naší zahrádce od 18h a nebudou na ní chybět lidé, které jste v průběhu roku potkali na vyjížďkách nebo v prodejně. Ve 20h se k nám připojí i kompletní posádka lidí z nedělní směny a SBCRparty bude pokračovat i po zavření prodejny. 

Team MUSA restaurantu má pro vás připravený výběr streetfood specialit, takže se můžete těšit i na něco dobrého na zub!

Celý den dále v areálu

MUSA Restaurace a Trilobit Bar 

Po vyjížďce si můžeme společně dát pivko nebo limonádu.  Od začátku akce až do večera bude otevřený venkovní Trilobit bar se streetfood specialitami jako burger, tatarák nebo taco s trhanou kachnou. Otevřený bude také Puro Gelato Truck s nabídkou gelata.

Pumptrack 

Pumptracková dráha v areálu zdarma. Děti i dospělí mohou do rukou a nohou dostávat cit a zlepšovat svojí techniku jízdy, a to v bezpečném prostředí na našem pumptracku. 

Prodejna SBCR a slevy na letošní sortiment

Ideální čas zabrousit k nám do obchodu a prohlédnout, co by se dalo ještě na konci sezóny koupit. Slevy na oblečení, helmy i drobné vybavení pokračují!

Sprchy a šatny pro vaše pohodlí

V prostorách máme k dispozici pánské a dámské sprchy a šatny se skříňkami. Klidně můžete dorazit autem, nebo vlakem a do cyklistického se převléci až u nás. Nebo si po jízdě dejte sprchu a sedněte si k naší "Osmě" v čistém, pokud to tak máte raději :) 

Těšíme se na Vás!