Cykloden 2019


„Cyklistický den pro celou rodinu“
 

Již třetí ročník oblíbené akce pro milovníky cyklisticky všech věkových a výkonnostních kategorií. Své si zde najdou jak amatérští závodníci, tak rodiny s dětmi či senioři. Přijďte si s námi užít pohodový den nejen v sedle.

Další novinky a detailní informace o Cyklodni zveřejníme zde nebo přímo v události na Facebooku.

Kdy: 8. 9. 2019

Kde: Ski a Bike Centrum Radotín

 

Abychom zvládli akci dobře zorganizovat, je pro nás důležité znát počet lidí, kteří mají v plánu dorazit. Na odkazu níže se můžete jednoduše registrovat. Zároveň se tak můžete i přihlásit na jednotlivé vyjížďky. Vážíme si toho, že věnujete této registraci svůj čas.

Na co se můžete těšit?

Organizované vyjížďky mtb, trail, silniční a rodinná 

Radotínský Cykloden nabízí bohatý program, jehož vrcholem budou společné vyjížďky na předem připravené trase, pod vedením jezdců z našeho týmu. Můžete se tak potkat s našimi zaměstnanci mimo jejich „přirozené prostředí“. Letošní novinkou je trail / enduro vyjížďka na trailech mezi Radotínem a Dobřichovicemi. Pokud se jí chtcete zúčastnit doporučujeme odpovídající celoodpružené kolo a minimálně chrániče kolen. Všechny trasy vedou atraktivní krajinou kolem řeky Berounky, tempo jízdy se přizpůsobuje účastníkům.

Všechny vyjížďky:
- horská kola 
- trail / enduro
- silniční kola
- rodinná vyjížďka

startují 8.9.2019 od našeho nového obchodu SBCR, Na betonce 2, Praha 5 - Radotín.

Sraz pro všechny vyjížďky je ve 12h.

Testování kol pro rok 2020

Od našich dodavatelů již budeme mít k dispozici některé modely kol pro rok 2020 a s radostí vám je půjčíme k otestování. Pro detailní informace ohledně testování a rezervacích kol sledujte Facebook stránku této akce. 

SKIBI dětská dráha zručnosti

Spousta zábavných překážek pro začínající bikery, které prověří jejich dovednosti a poodhalí jim zábavnost cyklistiky. Na dráze budou probíhat soutěže o drobné ceny od naše partnera SKIBI Kids Shop

Servisní workshop

Základní servis kola není žádná věda. Naši profesionální technici vám ukážou jak na to.

BG fit workshop

Aneb nastavení posedu na kole není jenom o tom jak vysoko si dáte sedlo. Na kole trávíte dlouhé hodiny a v případě špatně nastaveného posedu z něhož pramení celková pozice vašeho těla si zcela zbytečně ubíráte na výkonnosti a způsobujete různé bolesti pohybového aparátu. Poslechněte si z úst našeho profesionálního BG fittera co všechno jsme pro vás schopni na kole nastavit.

Občerstvení od MUSA Restaurant

Další novinkou je občerstvení od MUSA restaurant, která součástí našeho nového areálu. Její tým tvoří vyhlášení pražští šéfkuchaři, kteří se během dne postarají o vaše chuťové pohárky.

Rodinná vyjížďka

Vyjížďka pro rodiny s dětmi na kolech, v dětských sedačkách nebo vozících. Pojedeme na dvou trasách 1) kratší podél vody, vhodná i pro malé děti (cca 10km, cyklostezka, rovina) a 2) MTB dětská vyjížďka (cca 20km, terén, kopce). Děti se mohou účastnit pouze za doprovodu dospělé osoby!

Skvělé zázemí a gril na závěr

K dispozici vám bude komfortní zázemí se servisním stanovištěm a odborným mechanikem, úložiště kol, sprchy, WC a odpočinkovou zónu, kde je možné se bezplatně občerstvit a odpočinout si mezi vyjížďkami a testováním kol. Cykloden zakončuje neformální posezení u grilu.

Hlavní partneři Cyklodne: