Cyklo oblečení De Marchi - klasika i high-tech provedení

Pro skutečné milovníky cyklistiky i pro jezdce, kteří vyžadují nekompromisní výkon a pohodlí i od svého vybavení, nyní nabízíme cyklistické oblečení legendární italské značky De Marchi. 

V nabídce značky najdete dvě hlavní produktové linie - retro dresy, které svým designem upomínají na slavná období cyklistické historie, a moderní elegantní a vysoce funkční cyklistické oděvy s minimalistickým designem bez nápadných a křiklavých motivů.

Dotek historie

Retro dresy jsou vyráběny z funkčního materiálu kombinovaného s merino vlnou, která hřeje i mokrá a je přirozeně antibakteriální. Příkladem je dres De Marchi Filotex 1975, který vozil mistr světa Francesco Moser. Retromodely značky De Marchi se výrazně uplatňují v populárním seriálu historicky pojatých závodů L´Eroica a pochopitelně také v kláních, které pořádá samotná značka pod názvem Cyclo Storica Emilio De Marchi.

Spolupráce s vašimi svaly

Vrcholem moderní produktové řady, která sází na elegantní minimalistické designy bez křiklavých motivů, jsou dresy Perfecta Lux, které nabízejí ergonomický střih Contour speciálně navržený pro pozici na kole a vybavený strečovými materiály pro maximální svobodu pohybu. 

U cyklistických kalhot Perfecto Lux šli návrháři značky dokonce tak daleko, že střih počítá se zapojením jednotlivých svalových skupin při šlapání a poskytuje jezdci cílenou podporu nebo naopak redukci odporu prostřednictvím unikátního mixu multi-strečových tkanin a tkanin s různou hustotou materiálu. 

Pionýr pokroku

De Marchi představuje vůbec nejdéle vyráběnou značku dresů a cyklistického oblečení. Založena byla v roce 1946 v Itálii Emiliem De Marchim, pionýrem ze zlatého cyklistického věku, a dodnes je provozována jeho rodinou. 

Značka od počátku své existence patřila k velkým inovátorům. Již v roce 1949 přišla jako jedna z prvních s technologií trubicového úpletu a vyrobila bezešvý dres, který eliminoval nepříjemné odřeniny. 

Na konci čtyřicátých let minulého století začala značka dovážet nejlepší rakouskou jelenici pro výrobu pohodlných vložky do cyklistických kalhot. V roce 1990 nabídla vložku z mikrovlákna, která se tepelně formovala podle tvaru těla a byla vybavena chladivou vložkou ze silikonového gelu. O dva roky později přišla dokonce nafukovací vložkou s vestavěnou minipumpičkou. V roce 2001 následovaly bezešvé cyklokalhoty.

Zkrátka, pokud chcete v duchu kréda značky jezdit déle, lépe, pohodlněji, a ještě přitom být součástí cyklistické tradice, je De Marchi oblečením právě pro vás!