Cyklistický obal na tablet Restrap Tablet Sleeve - Khaki

Cyklistický obal na tablet Tablet Sleeve, který byl navržen pro bezpečný transport tabletu na kole. Obal lze připevnit pomocí nacvakávací systému do brašen Restrap Small nebo Large Pannier. Ručně vyroben v Anglii. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Pouzdra na mobil
Určení pánské, dámské
Značka Restrap
Katalogové číslo TAB-SML-KHA

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva béžová
Sezóna 2020/21
Použití na cyklistiku
Ostatní kompatibilní s Restrap Small / Large Pannier
Rozměry 25 x 29 cm
Katalogové číslo TAB-SML-KHA
Velikost uni

Popis produktu

Restrap Sleeve - Tablet je cyklistický obal na tablet, který byl navržen pro bezpečný transport tabletu na kole uvnitř brašen Small nebo Large Pannier značky Restrap.

Do těchto brašen lze obal i s tabletem připevnit pomocí jednoduchého, ale spolehlivého nacvakávací systému. Ten drží vypolstrovaný obal na plocho proti pevné bočnici brašny Large Pannier a zároveň o něco výše, než je její dno, takže počítač zůstane dobře chráněn i v případě pádu či jiného incidentu.

Obal samozřejmě nemusí být použit jen s brašnami Small nebo Large Pannier. Notebook v tomto obalu můžete přepravovat v například také jakémkoliv batohu s dostatečnou šířkou, nebo jej prostě využít při přepravě notebooku v ruce. Obal byl ručně vyroben v Anglii.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • ochranné polstrování
  • kompatibilní s nacvakávacím systémem brašen Restrap Small / Large Pannier
  • ručně vyroben v Anglii

Technické parametry:

  • objem: pojme všechny tablety o rozměrech do 21 x 27 cm
  • rozměry: 25 x 29 cm

O značce Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu doplňků pro cyklistiku a outdoorové sporty, založená v roce 2010. Hlavní složkou jejího portfolia tvoří cyklistické brašny a batohy.