Cyklistický obal na notebook Restrap Laptop Sleeve - Olive

Cyklistický obal na notebook Laptop Sleeve, který byl navržen pro bezpečný transport počítače do práce. Obal lze připevnit pomocí nacvakávací systému do brašny Restrap Large Pannier a disponuje samostatnou kapsičku na příslušenství jako jsou kabely či nabíječka. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Pouzdra, peněženky, ledvinky
Určení pánské, dámské
Značka Restrap
Katalogové číslo LAP-13I-OLV

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva zelená
Sezóna 2020/21
Použití na cyklistiku
Ostatní kompatibilní s Large Pannier
Rozměry 28 x 33 cm
Katalogové číslo LAP-13I-OLV
Velikost uni

Popis produktu

Restrap Laptop Sleeve je cyklistický obal na notebook, který byl navržen pro bezpečný transport počítače do práce. Notebook v obalu lze uložit například do velké brašny Restrap Large Pannier. Do ní lze obal i s počítačem připevnit pomocí jednoduchého, ale spolehlivého nacvakávací systému. Ten drží vypolstrovaný obal na plocho proti pevné bočnici brašny Large Pannier a zároveň o něco výše, než je její dno, takže počítač zůstane dobře chráněn i v případě pádu či jiného incidentu.

Obal samozřejmě nemusí být použit jen s brašnou Large Pannier. Notebook v tomto obalu můžete přepravovat v například také jakémkoliv batohu s dostatečnou šířkou, nebo jej prostě využít při přepravě notebooku v ruce. Obal disponuje samostatnou kapsičku na příslušenství jako jsou kabely či nabíječka.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • ochranné polstrování
  • samostatná kapsička na příslušenství
  • kompatibilní s nacvakávacím systémem brašny Large Pannier

Technické parametry:

  • objem: pojme například 13” notebook MacBook Pro
  • rozměry: 28 x 33 cm

O značce Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu doplňků pro cyklistiku a outdoorové sporty, založená v roce 2010. Hlavní složkou jejího portfolia tvoří cyklistické brašny a batohy.