Cyklistický obal na notebook Restrap Laptop Sleeve - Black

  • Novinka

Cyklistický obal na notebook Laptop Sleeve, který byl navržen pro bezpečný transport počítače do práce. Obal lze připevnit pomocí nacvakávací systému do brašny Restrap Large Pannier a disponuje samostatnou kapsičku na příslušenství jako jsou kabely či nabíječka. Více

880 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Pouzdra, peněženky, ledvinky
Určení pánské, dámské
Značka Restrap
Katalogové číslo LAP-13I-BLK

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva černá
Sezóna 2020/21
Použití na cyklistiku
Ostatní kompatibilní s Large Pannier
Rozměry 28 x 33 cm
Katalogové číslo LAP-13I-BLK
Velikost uni

Popis produktu

Restrap Laptop Sleeve je cyklistický obal na notebook, který byl navržen pro bezpečný transport počítače do práce. Notebook v obalu lze uložit například do velké brašny Restrap Large Pannier. Do ní lze obal i s počítačem připevnit pomocí jednoduchého, ale spolehlivého nacvakávací systému. Ten drží vypolstrovaný obal na plocho proti pevné bočnici brašny Large Pannier a zároveň o něco výše, než je její dno, takže počítač zůstane dobře chráněn i v případě pádu či jiného incidentu.

Obal samozřejmě nemusí být použit jen s brašnou Large Pannier. Notebook v tomto obalu můžete přepravovat v například také jakémkoliv batohu s dostatečnou šířkou, nebo jej prostě využít při přepravě notebooku v ruce. Obal disponuje samostatnou kapsičku na příslušenství jako jsou kabely či nabíječka.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • ochranné polstrování
  • samostatná kapsička na příslušenství
  • kompatibilní s nacvakávacím systémem brašny Large Pannier

Technické parametry:

  • objem: pojme například 13” notebook MacBook Pro
  • rozměry: 28 x 33 cm

O značce Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu doplňků pro cyklistiku a outdoorové sporty, založená v roce 2010. Hlavní složkou jejího portfolia tvoří cyklistické brašny a batohy.