Cyklistický batoh Evoc Stage 12 - dark olive

Multifunkční cyklistický batoh Evoc Stage 12l s inovativním systémem popruhů zajišťujícím skvělé uchycení. Konstrukce popruhů obsahuje inovativní prvek horního uchycení BraceLink, díky kterému je batoh skvěle usazen na různých šířkách ramen. To zajišťuje nejen zvýšení komfortu, ale také skvělé usazení a vyvážení batohu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické batohy
Značka Evoc
Kategorie sportovní, cyklistické
Katalogové číslo 100204332

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva zelená
Sezóna 2023
Vlastnosti boční kapsy, hrudní pás, kapsa na pitný vak, bederní pás, s chráničem páteře
Objem 30 l
Použití na kolo
Materiál 3D Air Mesh, Air Mesh, N210 D Ripstop Polyuretan, P600 D Polyuretan
Pitný vak není součástí
Vstup do batohu horní vstup, přední / boční
Rozměry batohu 28 x 50 x 9 cm
Ostatní Pohodlný nosný systém Air-Pad, systém odvětrávání Air Circulation, bederní a hrudní pás, kapsička na klíče a sluneční brýle, držák na přilbu, přední kapsa, reflexní logo, vnitřní organizátory
Hmotnost 850 g
Katalogové číslo 100204332
Velikost batohu uni

Popis produktu

Nový model multifunkčního cyklistického batohu s objemem 12litrů. Je vybaven odvětranými zády Airflow spolu s vysoce prodyšnými popruhy Aeroflex.
Konstrukce popruhů obsahuje inovativní prvek horního uchycení BraceLink, díky kterému je batoh skvěle usazen na různých šířkách ramen. To zajišťuje nejen zvýšení komfortu, ale také skvělé usazení a vyvážení batohu.
Součástí batohu je integrované vybavení jako plášťenka, nouzová píšťalka, držák helmy, klíčů, kapsy na nářadí, brýle, telefon a popruhy na umístění chráničů.

Hlavní přednosti a specifikace:

 • inovativní odvětrání AIR Flow Contact
 • AIRO FLEX technologie odvětrávání bederního pásu
 • BRACE LINK technologie nastavení ramenních popruhů
 • kapsička na mobilní telefon a držák na klíče
 • možnost doplnění o hydratační systém
 • pláštěnka
 • držák na přilbu
 • objem: 12 l
 • hmotnost: 850 g
 • rozměry: 28 x 50 x 9 cm

Technologie:

 • AIRO FLEX: AIRO FLEX je extrémně odolný materiál, který je zároveň propustný a flexibilní. Je používán pro bederní pásy pro zajištění optimálního přenosu zatížení na boky, bez opomenutí maximální ventilaci. Ten nejlepší komfort při jízdě.

 • AIR FLOW CONTACT SYSTEM: Řada s odvětrávacím systémem, jehož hlavním cílem je transport zatížení do středu těla a současná limitace kontaktní plochy na zadní straně.
  Docíleno za pomoci zadní složky, kde všechny větrací komponenty, jako například velké vzduchové kanály a speciálně drážkované a performované EVA polštářky za síťovaným materiálem byli prakticky přesunuty do pozadí.
  Díky tomu batoh drží pevně na zádech a nabízí naprostou svobodu při odvětrávání.

 • BRACE LINK: Technologie BRACE LINK umožňuje nastavení ramenních pásů v souladu se šířkou atletických ramen. Toto automatické nastavení podpoří přenos zatížení do centra těla, přičemž současně minimalizuje styčné plochy se zády a rameny.
  Je možné nosit i nákrčník přes BRACE LINK.

 • AIR CIRCULATION: Vzduchová cirkulace používaná ve všech batozích Evoc zaručuje optimální ventilaci vzduchu a zároveň zabraňuje nadměrnému ochlazování citlivé oblasti ledvin, a to i při extrémně náročné činnosti, či intenzivním pocení.
  Konstantní a nepřerušovaná cirkulace vzduchu je zaručena díky použití vertikálního vzduchového kanálu.
  Zvětšené mezery po stranách poté ještě více urychlují odvod vzduchu.

O značce Evoc