Silniční tretry S-Works Torch Lace - black

Zcela nové silniční tretry S-Works Torch Lace přináší nadčasový, vytříbený styl šněrování s bezprecedentní úrovní účinnosti, nízké hmotnosti a pohodlí díky vývojovým datům Body Geometry. Více

8 300 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční tretry
Značka Specialized
Katalogové číslo 61023-90

Technické parametry

Velikost tretry 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 42.5, 43.5, 44.5, 45.5, 39.5, 41.5, 38.5, 40.5, 46.5
Barva černá
Sezóna 2024
Pokročilost závodní, sportovní
Podrážka karbon
Zapínání tkaničky
Použití silniční kolo
Vhodné pedály look, speedplay, spd SL
Roční období letní
Váha 200 g / 1 bota vel. 46
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Zcela nové silniční tretry S-Works Torch Lace přináší nadčasový, vytříbený styl šněrování s bezprecedentní úrovní účinnosti, nízké hmotnosti a pohodlí díky vývojovým datům Body Geometry.

Tretry S-Works Torch Lace využívají nový tvar přední části chodidla, který je o 4 mm širší než S-Works 7 a to na základě rozsáhlých zdrojů 3D skenů chodidla a dat Retül.

Svršek má v celém rozsahu přemapované zónové vrstvení. Tretra zůstává neuvěřitelně pružná, aby se co nejlépe přizpůsobila různým tvarům chodidla a přesto nebude povolovat ani po dlouhém dni v sedle, aby zajistila bezpečné a konzistentní obepnutí.

Asymetrická pata redukuje tvrdé otlakové body na kotníku, ale přitom stále poskytuje kolenu potřebnou stabilitu ověřenou týmem Human Performance.

Každá tretra díky Body Geometry optimalizuje vyrovnání linie kotníku, kolena a kyčle pro stabilní pedálový pohyb a to díky patentovanému Varus Wedge 1,5 mm vnějšímu náklonu vzhledem k podešvi.

Nejen díky šněrování, ale i karbonové podrážce a lehkému svrchnímu materiálu, váží S-Works Torch Lace ve velikosti 42 pouhých 200 gramů.

“I-Beam” karbonová podešev poskytuje ideální poměr tuhosti k hmotnosti pro ideální přenos sil, bez přidávání přebytečných gramů.

Nejen díky funkčním vlastnostem, ale i díky designu s klasickými liniemi a decentními barevnými kombinacemi nebudete chtít tyto tretry už nikdy zout.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Nový svršek obsahuje zesílení v klíčových zónách a zároveň nabízí přizpůsobení pro dokonalé obepnutí nohy
  • Na základě údajů z Retül je tretra o 4 mm širší v metatarzální části než předchozí generace
  • Díky optimalizaci konstrukce je nová karbonová podešev o 20 g lehčí než S-Works 7
  • Vnitřní “I-Beam” výztuha zajišťuje, že si zachovává vysokou tuhost
  • Šněrování zachovává nejlepší obepnutí podél celé nohy
  • Matice pro montáž kufrů z titanové slitiny
  • Protiskluzová, vyměnitelná pata
  • Hmotnost: 200 g (1 bota, velikost 42)

Tabulka velikostí

O značce Specialized