Cyklistické tretry Northwave Overland Plus - Dark Green

Pánské MTB cyklistické tretry Northwave Overland Plus jsou vybaveny podešví Fort Augustus od Vibram s indexem flexe 5, která se zaměřuje na efektivní přenos energie v oblasti styku s pedály ať už pinovými nebo nášlapnými a zároveň má skvělou přilnavost na všech površích. Mezipodešev z materiálu EVA Vibram pro pohlcení vibrací. Utahování pomocí kolečka SLW3 a pásku na suchý zip. Tepelně tvarovaná vrstvená konstrukce svršku s dodatečnými výztužemi a síťovinové panely pro lepší odvětrání. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie MTB tretry
Určení pánské
Značka Northwave
Katalógové číslo 80223013-64

Technické parametre

Velikost tretry 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Barva zelená
Sezóna 2023
Pokročilost sportovní
Podrážka guma
Zapínání boa systém
Použití horské kolo
Vhodné pedály spd, crank brothers, look
Váha 440 g

Popis produktu

Pánské MTB cyklistické tretry Northwave Overland Plus jsou vybaveny podešví Fort Augustus od Vibram s indexem flexe 5, která se zaměřuje na efektivní přenos energie v oblasti styku s pedály ať už pinovými nebo nášlapnými a zároveň má skvělou přilnavost na všech površích. Mezipodešev z materiálu EVA vyvinutá společností Vibram má za úkol pohlcovat nežádoucí vibrace bez přidání zbytečné hmotnosti. Tepelně tvarovaná vrstvená konstrukce svršku s dodatečnými výztužemi, poskytuje skvělou ochranu nohy, při zachování minimální tloušťky a hmotnosti svršku. Svrchní část je na klíčových místech tvořena síťovinou pro lepší odvětrání i při nejnáročnějších výkonech v horkých dnech. Utahování pomocí kolečka SLW3 a pásku na suchý zip umožňuje rovnoměrné rozložení upínací síly. Pata je pečlivě tvarována, aby noha v botě pevně ale zároveň pohodlně seděla.

Hlavní přednosti:

  • podešev Fort Augustus Vibram s možností použití jak nášlapných tak klasických pedálů
  • zvýšená odolnost svršku - výztuže z termoplastického polyuretanu (TPU)
  • zapínání a utažení treter pomocí systému s lanky a kolečkem SLW3
  • pásek se suchým zipem přes nárt
  • síťované zóny pro lepší větrání

Technické parametry:

  • Materiál podešve: Fort Augustus Vibram
  • Index tuhosti podešve: 5
  • Velikosti: 37 - 48
  • Hmotnost: 440 g

Tabulka velikostí

O značke Northwave

Značka Northwave je známým výrobcem kvalitních cyklistických treter a oblečení na kolo. Vybrat by si měl jak rekreační cyklista, tak i závodník. Značka pochází z Itálie.