Cyklistické tretry Fizik Vento Omna - white/black

Tretry Vento Omna jsou určeny na každodenní ježdění, ale mají v sobě i závodní DNA! Nylonová podrážka R5 se inspirovala u top podrážky R2 a má index tuhosti podrážky na hodnotě 6. Zapínání kolečkem BOA Li2. Svršek boty je vyroben z odolného a zároveň lehce omyvatelného materiálu Microtex. Dostatečné odvětrání boty je zajištěno systémem laserem vyřezávaných otvorů. Více

4 099 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční tretry
Určení pánské, dámské
Značka Fizik
Katalogové číslo VER5BPR1K2010

Technické parametry

Velikost tretry 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 42.5, 43.5, 44.5, 45.5, 39.5, 41.5, 38.5, 40.5, 46.5, 37.5
Barva černá, bílá
Sezóna 2024
Pokročilost sportovní
Podrážka Nylon
Zapínání boa systém
Použití silniční kolo
Vhodné pedály look, speedplay, spd SL
Ostatní Index tuhosti 6
Váha 476 g (pár)

Popis produktu

Výkonná silniční cyklistická obuv, která spojuje přední vlastnosti profesionální řady, nyní optimalizovaná pro každého jezdce. Omna je citlivá, čistě silniční cyklistická bota vyvinutá pro soutěživé jezdce, kteří hledají závodní vlastnosti a výkon.

Tretra byla vyvinuta ve spolupráci s předními jezdci profesionálního pelotonu.

Omnou je pokročilou silniční botu s výkonem, která připomíná špičkové produkty Fizik. Ať už trénujete na svůj první závod nebo čelíte epickým stoupáním, tato bota má ty správné vlastnosti pro vaši jízdu. Omna je dobře odvětraná s PU svrškem, díky kterému je bota lehká a pohodlná.

Systém zapínání je podobný typické konfiguraci Infinito fit, používá BOA® textilní vodítka, která vyvažují napětí a dále eliminují místa s vysokým tlakem. Tento systém uchycení působí na větší ploše svršku boty a táhne očka dovnitř důsledně ze všech směrů, čímž zajišťuje větší podporu a pohodlí. Díky jediné obousměrné platformě Li2 BOA® Fit System si cyklisté mohou jemně doladit své přizpůsobení, čímž si zajistí maximální výkon bez kompromisů v oblasti pohodlí.

Nově přepracovaná nylonová podešev R5 nabízí pohodlí a střední úroveň tuhosti pro efektivní šlapání. Kromě toho je poloha zarážky nastavena o něco více dozadu ve srovnání s tradičním nastavením, aby se lépe optimalizovala účinnost šlapání a snížila se komprese kolen. Široký ventilační otvor zajišťuje proudění chladicího vzduchu, což napomáhá regulaci teploty.

Parametry:

  • Svršek: Perforovaný svršek z PU s vysokou hustotou
  • Podešev: R5 nylonová
  • Index tuhosti: 6
  • Zapínání: Li2 BOA® Dial C Fit
  • Hmotnost: 476 g (1 pár vel. 42)
  • Dostupné velikosti: 36-48 (půlvelikosti 37-47)

Pokud si nevíte rady s výběrem správné velikosti, můžete si stáhnout pomůcku pro výběr velikosti treter od Fizik.

Tabulka velikostí

O značce Fizik

Cyklistická sedla pro náročné cyklisty italské značky fi’zi:k.