Cyklistické tretry Fizik Vento Infinito Knit Carbon 2 - Black/Black

Profesionální silniční cyklistické tretry se svrškem z materiálu Knit, který dodává skvělé ventilační parametry při zachování nízké hmotnosti a prodyšnosti. Karbonová podrážka R2 a utahování pomocí dvojice koleček Li2 Dual Zone Boa® Fit System, které umožňují odděleně nastavit utažení v nártové a přední části nohy. Více

9 299 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční tretry
Určení pánské, dámské
Značka Fizik
Katalogové číslo VER2IKR1C1010

Technické parametry

Velikost tretry 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 42.5, 43.5, 44.5, 45.5, 39.5, 41.5, 38.5, 40.5, 46.5, 37.5
Barva černá
Sezóna 2024
Pokročilost závodní
Podrážka karbon
Zapínání boa systém
Použití silniční kolo
Vhodné pedály look, speedplay, spd SL, time
Ostatní Index tuhosti 10, systém Li2 Dual Zone BOA Fit systém
Váha 450 g (pár, vel. 42.5)

Popis produktu

Závodní silniční tretry s novým, vyspělým pleteným svrškem pro ještě lepší prodyšnost. Tato nejnovější verze cyklistické tretry Infinito R2 má pletenou konstrukci, která nabízí vynikající odvětrání, je ultralehká a zachovává si výkonnost a pevnost. Tretry skvěle obepínají nohu a dokonale se utahují pomocí dvojice koleček Li2 Dual Zone Boa® Fit System, které umožňují nastavit zvlášť utažení nártové a zvlášť přední části nohy.

Tretra byla vyvinuta ve spolupráci s předními jezdci profesionálního pelotonu.

Speciální pletený svršek Infinito Knit poskytuje všechny pokročilé funkce testované v závodech s profesionálními jezdci, přidává vynikající ventilaci a snižuje hmotnost. Neuvěřitelně prodyšný pletený základ ze síťoviny se mísí se strategicky umístěnými pletenými oblastmi z tepelně tavené TPU příze, aby vytvořil větší oporu nohy tam, kde ji nejvíce potřebujete. To zaručuje efektivní přenos energie do pedálů, se stejnou vysokou podporou a efektivitou šlapání jako u tradičně konstruovaných treter.

Speciální část svršku boty obepíná plantární klenbu a lze ji přesně nastavit pro dokonalé přizpůsobení a lepší podporu plantární fascie pomocí nejnovější platformy kolečka Li2 BOA®. Obepnutí přední části chodidla lze ovládat pomocí funkce Infinito, která je pro tretry charakteristická. Systém Infinito vyrovnává napětí a eliminuje tlaková ohniska pomocí textilních vodítek lanek BOA®. Tento systém uchycení působí na větší ploše svršku boty a rozkládá tah důsledně dovnitř, čímž zajišťuje větší jistotu a pohodlí.

Systém Volume Control umožňuje oddělené nastavení obepnutí pro oblast nártu a přední části chodidla, protože jejich tvar a objem se může u různých jezdců značně lišit. Díky nejnovější platformě Li2 BOA® Fit System s menším průměrem kolečka a nižším, aerodynamičtějším profilem mohou cyklisté doladit přizpůsobení svému jedinečnému tvaru chodidla, což zajišťuje maximální výkon bez kompromisů v oblasti pohodlí.

Model Infinito je vybaven zcela novou podrážkou s upraveným uspořádáním karbonových vláken, které šetří hmotnost a přináší zvýšenou tuhost. S indexem tuhosti 10 je tato podrážka nejtužší v řadě fyzik. Široký větrací otvor v přední části a vnitřní kanálky zajišťují proudění chladného vzduchu, což napomáhá regulaci teploty chodidla. Umístění montážních bodů zarážek / kufrů je oproti tradičnímu nastavení posunuto o něco více dozadu, aby se optimalizovala efektivita šlapání a snížil se tlak na kolena, což se obzvláště dobře hodí pro velmi agresivní, dopředné aerodynamické pozice jízdy.

Parametry:

  • Svršek: Knitted upper - speciální tkaný svršek
  • Podešev: karbonová R2
  • Index tuhosti: 10
  • Zapínání: 2x kolečko Li2 Dual Zone BOA® Fit System
  • Hmotnost: 450 g (1 pár vel. 42)
  • Dostupné velikosti: 36-48 (půlvelikosti 37-47)

Pokud si nevíte rady s výběrem správné velikosti, můžete si stáhnout pomůcku pro výběr velikosti treter od Fizik.

Tabulka velikostí

O značce Fizik

Cyklistická sedla pro náročné cyklisty italské značky fi’zi:k.