Cyklistické tretry Fizik Terra Atlas - army

Cyklistická tretra Terra Atlas je nová, univerzální a spolehlivá obuv pro všechny off-road jezdce, ať už jezdí po trailech nebo po štěrku. Jako nejvšestrannější bota v celé nabídce značky fi’zi:k, je nový Atlas je navržen tak, aby efektivně roztočil pedály kdekoliv mimo silnici, zvládá s přehledem jak místní traily, dlouhé přejezdy hor s batohem, náročné backcountry závody, tak i gravelová dobrodružství s berany místo rovných řidítek. Více

4 199 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklistické tretry
Určení pánské, dámské
Značka Fizik
Katalogové číslo TEX5BPR1K611030

Technické parametry

Velikost tretry 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 43.5, 44.5
Barva zelená
Sezóna 2023
Pokročilost sportovní
Podrážka guma, plast
Zapínání boa systém
Použití horské kolo
Vhodné pedály spd, crank brothers, look
Ostatní svršek Microtex Laser Perforated
Váha 355 g (velikost 42,5)
Katalogové číslo TEX5BPR1K611030

Popis produktu

Cyklistická tretra Terra Atlas je nová, univerzální a spolehlivá obuv pro všechny off-road jezdce, ať už jezdí po trailech nebo po štěrku. Jako nejvšestrannější bota v celé nabídce značky fi’zi:k, je nový Atlas je navržen tak, aby efektivně roztočil pedály kdekoliv mimo silnici, zvládá s přehledem jak místní traily, dlouhé přejezdy hor s batohem, náročné backcountry závody, tak i gravelová dobrodružství s berany místo rovných řidítek. Podrážka s indexem tuhosti 5 je rozšířena v oblasti paty pro větší stabilitu na nezpevněném povrchu. Navíc je podrážka po celé délce pogumovaná, abyste měli jistotu kdykoliv, když musíte z kola sesednout a kus ho přenést. Už je tedy konec obavám z mokrých kamenů a kořenů! Moderní perforovaný svršek z odolného materiálu je vybaven jedním BOA kolečkem pro perfektní stažení tretry.

Tretry fi’zi:k jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními profesionálními jezdci týmů seriálu World Tour – Team INEOS Grenadiers (Geraint Thomas), Movistar Team (Annemiek van Vleutenová a Alejandro Valverde) a Lotto Soudal (Philippe Gilbert).

fi’zi:k používá vždy nejlepší dostupné technologie, materiály a výrobní postupy.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Materiál: Microtex Laser Perforated
  • Podrážka: X5 Nylon, pogumovaná po celé délce, široká pata
  • Upínací systém: BOA L6 Dial
  • Vložka: fi’zi:k
  • Dostupné velikosti: 37-48 (po 0.5 číslech)

Tabulka velikostí

O značce Fizik