Cyklistické ponožky Pas Normal Studios T.K.O. Socks - White

Cyklistické ponožky Pas Normal Studios z limitované kolekce T.K.O. poskytují optimální podporu nohy a výjimečnou odolnost při nejvyšších sportovních výkonech. Ušité jsou z materiálu poskytující nohám pocit svěžesti i při celodenních vyjížďkách. Svým designem doplňují edici dresů, šortek, čepic i rukavic T.K.O. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické ponožky
Značka Pas Normal Studios
Kategorie ponožky
Katalogové číslo NA0501H-100

Technické parametry

Velikost ponožek 39-42, 35-38, 43-46, 44-46, 41-43, 38-40
Barva bílá
Sezóna 2022
Vlastnosti funkční
Střih kotníkové
Materiál syntetické
Aktivita na kolo
Roční období jarní, letní
Speciální kolekce T.K.O.

Popis produktu

Cyklistické ponožky Pas Normal Studios z limitované kolekce T.K.O. poskytují optimální podporu nohy a výjimečnou odolnost při nejvyšších sportovních výkonech. Ušité jsou z materiálu poskytující nohám pocit svěžesti i při celodenních vyjížďkách. Svým designem doplňují edici dresů, šortek, čepic i rukavic T.K.O.

Kolekce T.K.O.

Hřiště pro tvůrčí sílu společnosti Pas Normal Studios a jejího zakladatele Karla-Oskara Olsena. T.K.O. je značkou pro umělecké vyjádření studia a vyzdvižení estetiky založené na současné módě. T.K.O. zpochybňuje očekávané.

Kolekce T.K.O. si dala za cíl využít cyklistické dresy jako abstraktní umělecká díla. Jde o zpochybnění očekávání, k čemu všemu lze cyklistický dres použít a k čemu může posloužit.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Optimální podpora nohy
  • Dlouhotrvající pocit svěžesti
  • Vhodné pro nejvyšší sportovní výkony

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.