Cyklistické ponožky Pas Normal Studios Essential Socks - Cinnamon

Cyklistické ponožky Pas Normal Studios Essential Socks jsou pohodlné a prodyšné ponožky s příměsí vlny. Jsou vhodné pro volnočasové vyjížďky a vícedenní cyklistické expedice. Nabízejí bezvadnou nositelnost, stálobarevnost a maximální zachování tvaru i po opakovaném praní. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Cyklistické oblečení
Určení pánské, dámské
Značka Pas Normal Studios
Kategorie ponožky
Katalógové číslo NA0201I-227

Technické parametre

Velikost ponožek 39-42, 35-38, 43-46
Barva oranžová
Sezóna 2023
Vlastnosti funkční
Střih kotníkové
Materiál syntetické
Aktivita na silniční kolo
Roční období jarní, podzimní
Materiál - složení 75% Merino vlna, 23% Polyamid, 2% Elastan
Katalogové číslo NA0201I-227

Popis produktu

Cyklistické ponožky Pas Normal Studios Essential Socks jsou pohodlné a prodyšné ponožky s příměsí vlny. Jsou vhodné pro volnočasové vyjížďky a vícedenní cyklistické expedice. Nabízejí bezvadnou nositelnost, stálobarevnost a maximální zachování tvaru i po opakovaném praní.

O značke Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.