Cyklistické outfity 7MESH

Objevte inspiraci na cyklistické outfity, které jsme pro vás v Radotíně poskládali. Nyní jsme se zaměřili na kanadskou značku 7mesh a připravili pro vás jeden pánský a jeden dámský outfit z kategorie silniční cyklistiky.

7MESH

Kanadská značka 7mesh se už od svého začátku zaměřuje primárně pouze na výjimečné cyklistické oblečení. Všechny produkty mají do posledního detailu propracované střihy, které skvěle sedí za jakékoliv situace, ať už jezdíte na MTB, gravelu nebo silničním kole. 
7mesh si zakládá na 100% zachování funkčnosti, prodyšnosti a především nízké hmotnosti produktů

-----------

LEHKOST – RYCHLOST – PRODYŠNOST
prvotřídní zpracování, technické materiály, důraz na pohodlí

 

Ultra lehký, perfektně střižený dres 7mesh Pace SS má vylepšené síťované zóny pro dokonalé proudění vzduchu. 

Dres je doplněný o skvěle sednoucí kraťasy 7mesh RK2 Cargo, které kombinují lehkou a vzdušnou konstrukci a disponují velkou stehenní kapsou.


Pánský cyklistický dres 7mesh Pace SS

Pánské cyklistické kraťasy 7mesh RK2 Cargo

VŠESTRANNOST – VZDUŠNOST – POHODLÍ
lehkost, technické materiály, reflexní prvky

 

Ultra lehký, perfektně střižený dres 7mesh Pace SS má vylepšené síťované zóny pro dokonalé proudění vzduchu. K dresu jsme přidali i lehkou, skvěle sbalitelnou vestu, která je ideální na celosezónní použití a je vybavena o bezpečností reflexní prvky. 

Dres a vestu jsme doplnili o perfektně sednoucí kraťasy 7mesh RK2 Cargo, které kombinují lehkou a vzdušnou konstrukci a disponují velkou stehenní kapsou.


Dámský cyklistický dres 7mesh Pace SS

Dámská cyklistická vesta 7mesh S2S

Dámské cyklistické kraťasy 7mesh RK2 Cargo

-----------

OBLEČENÍ 7MESH NA PRODEJNĚ I NA E-SHOPU

V naší prodejně si můžete jednotlivé kousky vyzkoušet, osahat a porovnat, jak se v nich cítíte. Rádi vám s finálním výběrem pomůžeme a poradíme.
U e-shopových objednávek máte navíc až 60 dní na vrácení nebo výměnu zakoupeného zboží.

Články

09.05.2024

Cyklistické outfity 2024 / RAPHA

Nechte se inspirovat cyklistickými outfity, které jsme pro vás připravili. Tentokrát jsme se zaměřili na legendární britskou…

13.06.2023

cyklistický outfity 2023 / 7mesh

Inspirujte se cyklistickými outfity, které jsme pro vás z kolekce kanadské značky 7mesh sestavili. Letní sezona je tady a my…

02.10.2023

Cyklistické outfity 2023 / Maap

Inspirujte se cyklistickými outfity, které jsme pro vás sestavili. Tentokrát jsme pro Vás vybrali outfit, který je ideální do…

10.05.2023

Cyklistické outfity 2023 / PEdALED

Inspirujte se cyklistickými outfity, které jsme pro vás poskládali z nové kolekce této japonské značky. Doplňte váš šatník o…