Cyklistická přilba Mavic Crossride Helmet - black/black

 • −20 %

Bytelná cyklistická helma pro trailové ježdění. Nabízí vynikající úroveň ochrany, tři pozice nastavení ovladatelného jednou rukou, pohodlné polstrování a 18 ventilačních otvorů pro skvělé odvětrání. Více

1 999 Kč
Ušetříte: 500 Kč 2 499 Kč (sleva 20%)
Tabulka velikostí
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Určení pánské
Značka Mavic
Katalogové číslo 378344

Technické parametry

Velikost helmy M, L
Barva černá
Sezóna 2018
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní, rekreační
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní upínací systém Ergo Hold SL
Odvětrání 18 otvorů

Popis produktu

Zcela nová helma pro sezónu 2018 byla vytvořena zejména pro potřeby trailových jezdců. Její knstrukce je navržena tak, aby zaručila pohodlí a zejména spolehlivou ochranu. Byla inspirována různými modely helem pro outdoorové sporty v horách. Kromě svého hlavního určení pro trailové ježdění se hodí i pro uživatele elektrokol. Po mnoha hodinách výzkumů a testování přichází nová helma XA Pro s technologií EPS 4D Impact Technology, která zvyšuje absopci nárazů 30 % oproti dosavadním standardním požadavkům na cyklistickou helmu.
Ventilaci zajišťuje systém CLIMAFLOW, který využívá velkých větracích předních otvorů a vnitřních kanálků, Na trailové ježdění chcete helmu, která obstojí v každé situaci. Musí mít dobré odvětrání pro náročná stoupání, dostatečně nízkou hmotnost pro celodenní pohodlí a bytelnost pro případ pádu.
Model Crossride exceluje ve všech těchto atributech. Plná ochrana zadní části hlavy ji činí extrémně odolnou a bezpečnou, zatímco 18 ventilačních otvorů a progresivní polstrování Crossride Fit Pad se postarají o tepelnou pohodu a pohodlí. Samozřejmostí je odnímatelný štítek, který brání oslnění, ale také eliminuje možnost zasažení obličeje větvemi během jízdy lesem.
Upínací mechanismus Ergo Hold SL umožňuje ovldádání pouze jednou rukou, takže si můžete helmu dodatečně přizpůsobit i během jízdy.

Hlavní přednosti:

 • možnost ovládat nastavení jednou rukou
 • paměťová pěna, která se přizpůsobí tvaru hlavy
 • pohodlné polstrování
 • odnímatelný štítek
 • reflexní prvky
 • 3 pozice nastavení

Technické parametry:

 • Velikosti:
  S: 51 - 56 cm
  M: 54 - 59 cm
  L: 57 - 61 cm

Tabulka velikostí

O značce Mavic