Cyklistická přilba Giro Savant Mat Titanium/White

Přilba In-moldové konstrukce s upínacím systémem RocLoc 5 určená hlavně sportovně-rekreačním silničářům, kteří si potrpí na design a vlastnosti topmodelů. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské, dámské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7056194

Technické parametry

Velikost helmy M, L
Barva šedá
Konstrukce In-mold
Sezóna 2018
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc 5, výstelky Coolmax
Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm), XL (61–65 cm)
Odvětrání 25 otvorů, Wind Tunnel

Popis produktu

Design charakteristický pro špičkové závodní přilby Giro a cena, která příjemně překvapí, to je model Savant. Přilba byla vytvořena zejména pro rekreační silniční jezdce, kteří si potrpí na design a vlastnosti topmodelů.

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® 5
  • KONSTRUKCE: In-mold VENTILACE 25 otvorů, Wind Tunnel™
  • VLASTNOSTI: Coolmax® výstelky
  • VELIKOSTI: Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm)

Technologie:

  • ROC LOC® 5 Moderní, superlehký upínací systém značky Giro, který umožňuje vertikální i horizontální nastavení vaší přilby. To vše zvládnete jednou rukou pomocí kolečka. Roc Loc® 5 je nepřekonatelný v komfortu a stabilitě.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

  • WIND TUNNEL™ Speciálně navržené větrací tunely na vnitřní straně přilby, které přivádějí chladný vzduch přední částí, vedou ho přes hlavu a odvádějí teplý vzduch ven zadními otvory.
    ostatní

  • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.Tabulka velikostí

O značce GIRO