Cyklistická fľaša Pas Normal Studios x Pirelli Bidon - Black

Cyklistická fľaša Pas Normal Studios x Pirelli Bidon je klasický cyklistický bidon z limitovanej kolekcie Pas Normal Studios x Pirelli . Má jednoducho uzatvárateľný ventil, objem 500 ml. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické doplňky
Určení pánské, dámské
Značka Pas Normal Studios
Katalogové číslo NA4355G-1999

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2022
Objem 500 ml
Provedení plast
Typ bidon
Použití na pití, na cyklistiku
Katalogové číslo NA4355G-1999
Velikost uni

Popis produktu

Cyklistická fľaša Pas Normal Studios x Pirelli Bidon je klasický cyklistický bidon z limitovanej kolekcie Pas Normal Studios x Pirelli . Má jednoducho uzatvárateľný ventil, objem 500 ml. Vďaka tomu sa ľahko používa a umožňuje vám bez problémov piť počas jazdy po bielych cestách Toskánska.

Bidon je vybavený uzatváracím ventilom, ktorý možno otočiť jedným rýchlym a jednoduchým pohybom. Fľaša je vyrobená z mäkkého recyklovateľného plastu bez obsahu BPA s veľkým vstupným otvorom, vďaka čomu sa ľahko používa a čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu.

Hlavné výhody a parametre:

  • Logo Pirelli
  • Objem: 500 ml
  • Uzatvárateľný membránový ventil
  • Bez BPA a ftalátov
  • Obsahuje 20 % postindustriálnych recyklovaných plastov
  • Možno umývať v umývačke riadu
  • Materiál: 99% polyetylén, 1% farebný pigment

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.