Cyklistická láhev Pas Normal Studios T.K.O. Bidon - Dark Grey - One-size

Cyklistická láhev Pas Normal Studios z limitované kolekce T.K.O. je vybavena uzamykatelným ventilem, který lze otevřít a zavřít pomocí jednoho rychlého a snadného pohybu. Po uzamčení je bidon stoprocentně vodotěsný. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické láhve, bidony
Značka Pas Normal Studios
Katalogové číslo NA0555H-122

Technické parametry

Barva šedá
Sezóna 2022
Objem 0,5 l
Provedení plast
Typ bidon
Použití na pití, na cyklistiku
Speciální kolekce T.K.O.
Velikost uni

Popis produktu

Cyklistická láhev Pas Normal Studios z limitované kolekce T.K.O. je vybavena uzamykatelným ventilem, který lze otevřít a zavřít pomocí jednoho rychlého a snadného pohybu. Po uzamčení je bidon stoprocentně vodotěsný.

Láhev je vyrobená z měkkého recyklovatelného plastu bez obsahu BPA, má velký otvor, takže se dobře čistí. Láhev se snadno stlačuje a je vyrobená z materiálu šetrného k životnímu prostředí.

Kolekce T.K.O.

Hřiště pro tvůrčí sílu společnosti Pas Normal Studios a jejího zakladatele Karla-Oskara Olsena. T.K.O. je značkou pro umělecké vyjádření studia a vyzdvižení estetiky založené na současné módě. T.K.O. zpochybňuje očekávané.

Kolekce T.K.O. si dala za cíl využít cyklistické dresy jako abstraktní umělecká díla. Jde o zpochybnění očekávání, k čemu všemu lze cyklistický dres použít a k čemu může posloužit.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Snadno uzamykatelný ventil
  • Vyroben z plastu bez obsahu BPA
  • Velký vstupní otvor

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.