Cyklistická fľaša Pas Normal Studios TKO Bidon - Dark Grey - One-size

Cyklistická fľaša Pas Normal Studios z limitovanej edície T.K.O. má uzamykací ventil, ktorý sa dá otvoriť a zatvoriť jedným rýchlym a jednoduchým pohybom. Po uzamknutí je bidón 100 % vodotesný. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Cyklistické láhve, bidony
Určení pánské, dámské
Značka Pas Normal Studios
Katalógové číslo NA0555H-122

Technické parametre

Barva šedá
Sezóna 2022
Objem 0,5 l
Provedení plast
Typ bidon
Použití na pití, na cyklistiku
Velikost uni
Katalogové číslo NA0555H-122

Popis produktu

Cyklistická fľaša Pas Normal Studios z limitovanej edície T.K.O. má uzamykací ventil, ktorý sa dá otvoriť a zatvoriť jedným rýchlym a jednoduchým pohybom. Po uzamknutí je bidón 100 % vodotesný.

Fľaša je vyrobená z mäkkého recyklovateľného plastu bez obsahu BPA a má veľký otvor, takže sa ľahko čistí. Fľaša sa ľahko stláča a je vyrobená z ekologického materiálu.

Kolekcia T.K.O.

Ihrisko pre tvorivú silu Pas Normal Studios a jej zakladateľa Karla-Oskara Olsena. T.K.O. je značka pre umelecký prejav štúdia a pozdvihnutie estetiky založenej na súčasnej móde. T.K.O. spochybňuje očakávané.

Cieľom kolekcie T.K.O. bolo použiť cyklistické dresy ako abstraktné umelecké diela. Ide o spochybnenie očakávaní, na čo sa dá cyklistický dres použiť a na čo sa dá použiť.

Hlavné výhody a parametre:

  • Ľahko uzamykateľný ventil
  • Vyrobené z plastu bez obsahu BPA
  • Veľký vstupný otvor

O značke Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.