Cyklistická lahev Pas Normal Studios T.K.O. Bidon - Dark Grey Beehive

Funkční a vizuálně atraktivní bidon s nápisem Disorder a malým logem Pas Normal Studios. Díky inovativní membráně a uzavíratelnému ventilu se tento bidon snadno používá a umožňuje vám bez námahy se během jízdy rehydratovat. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické láhve, bidony
Značka Pas Normal Studios
Katalogové číslo NA0555I-1499

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Objem 0,5 l
Provedení plast
Typ bidon
Použití na pití, na cyklistiku
Speciální kolekce T.K.O.
Velikost uni

Popis produktu

Funkční a vizuálně atraktivní bidon s nápisem Disorder a malým logem Pas Normal Studios. Díky inovativní membráně a uzavíratelnému ventilu se tento bidon snadno používá a umožňuje vám bez námahy se během jízdy rehydratovat.

Bidon je vybaven uzamykatelným ventilem, který lze uzavřít nebo otevřít jedním rychlým a snadným pohybem. Po uzamčení je nemožné jej vylít, což znamená, že už se nemusíte trápit s vytahovacími ventily, nebo se bát o politý rám. Bidon je vyroben z měkkého recyklovatelného plastu bez BPA s velkým otvorem, takže se snadno plní, mačká pro snadné a rychlé doplnění tekutin a po použití se snadno čistí a zároveň je šetrný k životnímu prostředí.

Hlavní přednosti

  • Otočením uzavíratelný membránový ventil
  • Široký uzávěr pro snadné namíchání a čištění
  • Vyrobena z 20% z recyklovaného plastu
  • Měkká snadno stisknutelná
  • Lze mýt v myčce
  • Je vyrobena Holandsku z plastu neobsahujícího BPA a ftaláty
  • Objem 500 ml

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.