Cyklistická helma Sweet Protection Bushwhacker 2Vi Mips Helmet - Nani

Cyklistická helma Bushwhacker 2Vi MIPS určená pro enduro a trailové ježdění. Lehká, pohodlná, výborně odvětraná. Má technologii MIPS, která eliminuje rotační síly vznikající v případě pádu a poškozující mozek. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Značka Sweet Protection
Katalogové číslo 845144-NANI

Technické parametry

Velikost helmy 59-61, 53-56, 56-59
Barva modrá
Konstrukce čtyřdílná skořepina, EPS liner, MIPS
Sezóna 2023
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Použití na horské kolo
Váha 420g
Odvětrání Ventilační systém STACC
Certifikace UKCA, NTA-8776, EN1078:2012 + A1:2012, CPSC 1203

Popis produktu

Bushwhacker 2Vi MIPS Helmet je cyklistická helma určená speciálně pro enduro a trailové ježdění. Nabízí vysokou míru ochrany díky použití nejmodernějších technologií, zároveň je velmi lehká a pohodlná. Helma kryje větší část hlavy než modely určené pro XC ježdění, zároveň je však výborně odvětraná a představuje perfektní volbu pro vaše dobrodružství na lesních stezkách a v kopcích. Mezi speciální funkce patří ventilace STACC, která díky strategicky umístěným ventilačním kanálkům nasává studený vzduch v přední části helmy, vede jej vnitřním prostorem helmy a ohřátý vzduch odvádí otvory v zadní části. Helma přitom chrání i spánky, což je nejzranitelnější část lebky.
Součástí helmy je i nastavitelný štítek a polštářky vnitřního polstrování. Samotná skořepina se skládá z čtyř dílů a zajišťuje vysokou úroveň ochrany. Navíc je tento model vybaven systémem MIPS Air, který prostřednictvím vzájemného posunu vnitřní a vnější skořepiny a jejich vzájemného tření eliminuje působení rotačních sil, Tyto síly vznikají při pádu ve vyšších rychlostech a mají ničivý dopad na mozek.
Technologie 2Vi® platforma poskytuje mnohostranný přístup ke zvýšené ochraně proti nárazu.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

  • navržena specificky pro trailové a enduro ježdění
  • pohodlná
  • lehká
  • výborně odvětraná
  • skvělá úroveň ochrany
  • technologie MIPS chránící proti rotačním silám poškozujícím mozek
  • technologie 2Vi®

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • velikosti: S/M, M/L, L/XL
  • hmotnost: 420 gramů
  • certifikace: NTA-8776; EN1078:2012 + A1:2012; CPSC 1203

Tabulka velikostí

O značce Sweet Protection

Sweet Protection je norská značka ochranných sportovních helem a dalších chráničů, která u svých produktů kombinuje inovativní přístup s tím nejpečlivějším řemeslným zpracováním.