Cyklistická helma Specialized Ambush II - harvest gold

Kompletně přepracovaný oblíbený model MTB trailové helmy, která poskytuje kromě celodenního pohodlí i bezpečnostní prvky, jako jsou ochrana mozku před rotačními energiemi MIPS a kompatibilita se senzorem ANGi. Více

1 800 Kč
Ušetříte: 1 800 Kč 3 600 Kč (sleva 50%) Transparentní cena
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Značka Specialized
Katalogové číslo 60223-180

Technické parametry

Velikost helmy 51-56, 55-59, 58-62
Barva žlutá
Konstrukce In-mold EPS dvojí hustoty
Sezóna 2023
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Použití na horské kolo, na silniční kolo
Ostatní MIPS
Váha 360 g
Odvětrání 17 otvorů

Popis produktu

Zbrusu nová cyklistická helma Ambush 2, která byla kompletně přepracována a vybavena základními funkcemi pro bezpečné trailové ježdění nové generace, jako jsou systém MIPS, vnitřní skořepina z EPS o dvojí hustotě a kompatibilita se systémem ANGi. Díky modernímu stylu nabízí dostatečné odvětrání, skvěle padne a navíc má integrovaný systém pro uložení brýlí.

Padne jako ulitá díky přizpůsobitelnému fitu a přesnému nastavení. Ambush 2 je vybavena systémem SBC Integrated Fit a nastavitelným systémem Tri-Fix pro zajištění optimálního usazení.

Technologie MIPS SL redukující přenos rotační energie nárazu na hlavu a mozek, s exkluzivní perforovanou vložkou integruje technologii MIPS do polstrování přilby, snižuje zadržování vlhkosti a zvyšuje prodyšnost.

Vylaďte svůj výhled pomocí nastavení týlní základny Ambush 2, abyste přesně upravili, jak helma sedí na čele i pro bezproblémovou integraci s brýlemi pro neomezený výhled.

Inovativní úložný prostor pro sluneční brýle se skrytými gumovými chlopněmi zajišťuje bezpečné uchycení bez chrastění a udržuje brýle bezpečně uložené, když je potřebujete během dlouhých výstupů nebo chvil odpočinku odložit.

Design díky technologii Computational Fluid Dynamic integruje maximální objem vnitřních kanálů pro optimální proudění vzduchu helmou. Chlazení 4D brow poskytuje mezera mezi helmou a čelem, kudy je nasáván proud vzduchu do vnitřních vzduchových kanálů při každé rychlosti.

Integrovaný a odnímatelný pevný štítek poskytuje lepší výhled na trail a bezproblémové spojení s brýlemi a zároveň účinně usměrňuje proudění vzduchu do helmy.

Strategicky optimalizovaná pěna EPS s dvojí hustotou umožňuje menší objem a nižší hmotnost.

Přilba Ambush 2 získala nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení Virginia Tech® Helmet Rating™ od mezinárodně uznávaného Virginia Polytechnic Institute and State University.

Tato přilba je připravena na systém ANGi a je vybavena držákem navrženým pro snadnou integraci se snímačem nárazu ANGi. .

Parametry:

  • Hmotnost: 360 gramů (M)

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzná vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Kompatibilní se systémem ANGi (nutno dokoupit zvlášť)

Senzor ANGi vám zavolá pomoc, když ji potřebujete. Po spárování s aplikací Specialized Ride pro zařízení iOS a Android vyhodnocuje senzor síly působící na helmu a tedy i hlavu jezdce a pokud zjistí náraz, spustí odpočet. Pokud jste v pořádku, odpočet zastavíte. Pokud ne, tak ANGi vyhodnotí, že potřebujete pomoc, zašle upozornění vašim tísňovým kontaktům s vaší poslední známou polohou a GPS souřadnicemi přes SMS či email. A co když nejste na mobilním signálu? ANGi má plán i pro tento případ. Nastavte si předpokládaný čas návratu před tím, než vyjedete. Pokud svou jízdu neukončíte do zadané doby, ANGi odešle zprávu vašim kontaktům s poslední zaznamenanou polohou. ANGi umí sledovat vaši jízdu, detekovat pády a být bezpečnostním vysílačem, a umí spolupracovat s jakoukoli helmou na trhu. Umí se synchronizovat se Stravou a poskytnout sledování na základě GPS. Zahrnuje celoživotní předplatné aplikace Specialized Ride. Baterie 2032 vydrží zhruba 6 měsíců.

Tabulka velikostí

O značce Specialized