Cyklistická helma Specialized Ambush Comp Angi Mips - black/charcoal

Specialized Ambush Comp Angi Mips je skvěle odvětraná a lehká MTB trailová helma s rozšířenou ochranou zadní části hlavy. Nyní navíc s ochranou proti torzním nárazům MIPS a integrovaným senzorem ANGI pro větší bezpečnost. Více

3 399 Kč
 • Skladem. Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Určení pánské, dámské
Značka Specialized
Katalogové číslo 60219-431

Technické parametry

Velikost helmy M, L, 57-61, 51-56, S, 54-58, XL, 59-63
Barva černá
Konstrukce In-mold, z kompozitového materiálu
Sezóna 2020
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní zapínání Tri-Fix, upínací systém Mindset 360, prodloužená týlní část
Odvětrání 4th Dimension Cooling Systém
Katalogové číslo 60219-431

Popis produktu

Poslední věc, kterou se chcete zabývat, když si to zrovna brázdíte trailem dolů, je jestli vás vaše helma ochrání při pádu. A pak taky, že se nechcete potit ve full-face helmě na trailech. Proto jsme vyrobili helmu Ambush Comp - odlehčená, více kryje týlní část hlavy a je za velmi příznivou cenu.

Začněme ochranou, Ambush Comp kryje hlavu i týlní části a skládá se z pěny jedné hustoty, která je zpevněna sítí Composite Matrix. Je tomu tak proto, aby byla energie nárazu efektivně pohlcena.
Dokonce i se svou rozšířenou ochranou se stále ještě dá použít plně integrovaný systém pro úpravu velikosti Mindset 360. Ten je vybaven 5ti nastavitelnými možnostmi výšky, snadným utahováním, které hravě upravíte i za jízdy.
Větrací systém 4th Dimension Cooling s masivními kanály pro odvětrání se postará, aby se vám hlava nepřehřívala ani v těch nejteplejších dnech.
Nakonec jsme přidali malý štítek, který můžete posunout do spousty pozic, abyste měli dostatek místa nejen na sluneční brýle, ale i na motokrosové.

Senzor pádu ANGI

 • dá vám i vašim blízkým klid v duši jako nikdy před tím - když jej totiž zkombinujete s naší aplikací v iOS či Androidu, senzor detekuje pád a pošle textovou zprávu na vybrané telefonní číslo ve vašem mobilu. Lze jej také synchronizovat s aplikací STRAVA® pro sledování vaší aktivity pomocí GPS.

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

 • MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
 • Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Hlavní přednosti a technologie

 • Vnitřní zesílená konstrukce z kompozitového materiálu dovoluje, abychom ji zkonstruovali s většími ventilačními otvory pro lepší odvětrání.
 • Vlisovaná skořepina zlepšuje pevnost a snižuje hmotnost.
 • Zapínací systém Mindset 360 má pět výškových poloh a integrované kolečko pro snadnou úpravy za jízdy a poskytuje bezpečné plně nastavitelné upnutí.
 • Nastavitelný štítek.
 • Systém chlazení 4th Dimension Cooling zajistí výborné odvětrání.
 • Prodloužená týlní část pro zvýšenou ochranu a odolnost.
 • Rozdělovač popruhů Tri-Fix pro lepší pohodlí a snadné nastavení upínání.
 • MIPS - Multi-Directional Impact Protection System - systém ochrany mozku proti působení rotačních sil.
 • Integrovaný sensor pádu ANGI.

Tabulka velikostí

O značce Specialized