Cyklistická helma Rudy Project Egos Bahrain Victorius – Black/Orange/Blue

Helma Rudy Project Egos Bahrain Victorius má aerodynamická konstrukci a je navržena tak, aby prořezávala vzduch a vtahovala ho do interiéru. Vnitřní skořepina se vyznačuje přítomností svého hlavního prvku, technologie Dual Destiny. Je také vybaven protiskluzovým systémem RSR 11 pro optimální přizpůsobení se na hlavě. Magnetická přezka Fidlock. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Cyklo přilby pro náročné
Značka Rudy Project
Katalógové číslo RPHL78004

Technické parametre

Velikost helmy M, L
Barva černá, modrá, oranžová
Sezóna 2023
Modelová řada Egos
Provedení bez štítku, na časovku
Pokročilost závodní
Odvětrání 23 otvorů

Popis produktu

Helma Rudy Project Egos Bahrain Victorius je speciálně navržena tak, aby zlepšila výkon, bezpečnost a pohodlí profesionálů během nejdůležitějších soutěží sezóny. Před vydáním pro všechny cyklisty byl testován na všech etapách Tour de France 2022. Jeho aerodynamická konstrukce je navržena tak, aby prořezávala vzduch a vtahovala ho do interiéru, čímž optimalizovala všechny jeho ventilační a komfortní vlastnosti. Vnitřní skořepina se vyznačuje přítomností svého hlavního prvku, technologie Dual Destiny, která dává přilbě dvojí funkci. Její tvar umožňuje větší odvětrávání v horní části hlavy a zajišťuje tak jezdci skvělý pocit pohodlí. Jeho horní oblast se na druhé straně vyznačuje měkčí hustotou,

Egos je vybaven protiskluzovým systémem RSR 11 pro optimální přizpůsobení díky zavinovací struktuře a mikrometrickým úpravám jak na výšku, tak na šířku. Zahrnuje také AIRFRAME BAND, spoiler umístěný na přední části přilby v kontaktu s čelem a skrytý, který usměrňuje proudění vzduchu uvnitř přilby, čímž usnadňuje ventilaci a optimální chlazení hlavy. Zapínání popruhu bylo navrženo tak, aby bylo rychlejší a bezpečnější díky praktickému a bezpečnému magnetickému upevňovacímu systému Fidlock. Nový Divider umožňuje jednorázové nastavení popruhu a tím udržení konstantní polohy po celou dobu trasy.

Hlavní přednosti:

 • Vysoce výkonná závodní helma
 • Skořepina DUAL DENSITY, vyrobená z polykarbonátu a EPS, pro vynikající tlumení nárazů a dlouhotrvající pohodlí
 • Systém vedení vzduchu AIRFRAME BAND
 • Systém mikrometrického nastavení RSR 11 (vertikální a horizontální)
 • Magnetická přezka Fidlock
 • Vnitřní polstrování pro extra pohodlí
 • Reflexní detaily

Parametry:

 • Hmotnost: 230 g (velikost S) 250 g (velikost M), 280 g (velikost L)
 • Velikosti: S (51-55cm), M (55-59cm) , L (59-62cm)

Technologie:

 • RSR 11
  Lehký, ale pevný nastavitelný retenční systém RSR 11 poskytuje dokonalé osobní přizpůsobení díky své zavinovací struktuře a několika vertikálním a horizontálním mikrometrickým polohám.

 • DVOJÍ HUSTOTA
  Technologie umístěná ve vnitřní skořepině, se spodní zónou EPS pro dlouhotrvající pohodlí a polykarbonátovou horní zónou pro lepší tlumení nárazů a zvýšenou bezpečnost jezdce.

O značke Rudy Project

Italská značka špičkových sportovních slunečních brýlí.