Cyklistická helma POC Coron Air SPIN Fabio Ed. - Uranium Black Matt/Gold

Vynikající cyklistická helma s integrovaným chráničem brady, certifikovaná pro sjezd a enduro. Je vybavena technologií SPIN pro eliminaci rotačních sil, které při pádu ve vyšších rychlostech poškozují mozek. Lehká a výborně odvětraná pro pohodlné celodenní nošení. Disponuje vyjímatelnou a pratelnou výstelkou. Design helmy je ispirován hvězdou MTB/Trial scény Fabio Wibnerem. Více

7 540 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklo přilby pro náročné
Určení pánské
Značka POC
Katalogové číslo 10667-8372

Technické parametry

Velikost helmy 59-62, 55-58, 51-54
Barva černá, zlatá
Konstrukce In-mold, SPIN
Sezóna 2021
Provedení se štítkem, integrální
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti bez nastavení
Ostatní Nouzově odnímatelná spodní část při poranění hlavy nebo krku, SPIN technologie, vysoce prodešná a lehká
Váha 1170 g
Odvětrání 10 otvorů
Certifikace EN 1078, CPSC 12.03,
Katalogové číslo 10667-8372

Popis produktu

Vynikající cyklistická helma s integrovaným chráničem brady, certifikovaná pro sjezd a enduro. Je vybavena technologií SPIN pro eliminaci rotačních sil, které při pádu ve vyšších rychlostech poškozují mozek. Lehká a výborně odvětraná pro pohodlné celodenní nošení. Disponuje vyjímatelnou a pratelnou výstelkou. Design helmy je ispirován hvězdou MTB/Trial scény Fabio Wibnerem.

Sjezdová helma POC Coron byla vyvinuta tak, aby kombinovala vysokou míru ochrany s výborným odvětrání a poskytovala celodenní pohodlí. Byla navržena zejména pro soutěžní použití a je certifikována pro sjezd a enduro 
Coron Air Spin využívá skořepinu ze skelného vlákna s výstelkou z EPP, která - na rozdíl od běžně používaného materiálu EPP - schopna odolávat opakovaným nárazům bez trvalého poškození a nutnosti výměny helmy po prvním pádu na hlavu. Díky této konstrukci je helma schopna odolávat i silným nárazů, je odolná a lehká.

Helma rovněž obsahuje značkou POC patentovanou technologii SPIN, která byla navržena pro eliminování rotačních sil, které vznikají při pádech ve vyšší rychlosti a mají nejničivější vliv na mozek. Technologie SPIN dokáže díky použití speciálního polstrování eliminovat tyto síly bez ohledu na to, z jakého přicházejí směru. Technologie je založena na tom, že polstrování umožňuje skořepině helmy pohybovat se nezávisle na pohybu hlavy jezdce. 

Helma Coron Air Spin disponuje vylepšenou ventilací se sérií vnitřních kanálků, které poskytují zvýšenou úroveň odvětrání. To je optimalizováno pro celodenní použití s ohledem na přesuny mezi jednotlivými etapami enduro závodu v teplejších dnech. Proto je odvětrání uzpůsobeno tak, že dobře funguje při vysokých, ale i nízkých rychlostech.

Helma navíc nabízí odnímatelné bezpečností polstrování v oblasti tváří, které je využitelné v případě úrazu krku či hlavy. Ušní komory jsou navrženy tak, aby nedocházelo ke zhoršování rovnováhu a slyšení, chránič brady zvyšuje úroveň ochrany a přitom neomezuje dýchání. Štítek proti slunci se v případě nárazu bezpečně uvolní, aby se o něj uživatel nezranil.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

 • skořepina ze skelného vlákna
 • výborné odvětrání umožňující celodenní nošení helmy
 • EPP výstelka
 • technologie SPIN pro eliminaci ničivých rotačních sil
 • odnímatelné výstelky tváří pro případ úrazy hlavy nebo krku
 • unikátní štítek, který se při nárazu uvolní
 • speciální ušní komory, které nezhoršují rovnováhu a slyšení
 • chránič brady optimalizovaný pro skvělou ochranu a neomezené dýchání
 • vyjímatelná a pratelná výstelka
 • jednoduchý systém upínání na přezku 
 • dokonale sedí s cyklistickými brýlemi POC Ora 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

 • hmotnost: 1170 gramů ( 55 - 58 )
 • certifikace: pro downhill a enduro

Tabulka velikostí

O značce POC