Cyklistická helma Pas Normal Studios Falconer Aero Helmet Off-White

Cyklistická helma Pas Normal Studios Falconer Aero Helmet je špičková aerodynamická přilba pro rychlostní cyklistiku. Je skvěle odvětraná díky technologii STACC, systém ochrany MIPS pak eliminuje rotační síly při pádu z kola, které mohou poškodit mozek. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Značka Pas Normal Studios
Katalogové číslo FAMH-OWHITE

Technické parametry

Velikost helmy 54-57, 57-60
Konstrukce In-mold,MIPS
Použití na silniční kolo
Ostatní Aerodynamická, výborně odvětraná, vysoká úroveň ochrany hlavy díky technologii MIPS chránící proti rotačním silám poškozujícím mozek, antibakteriální výstelky z příze Meryl Skinlife, magnetické kryty Aerocovers™, čtyřdílná skořepinová konstrukce, odvětrávání STACC (Superficial Temporal Artery Cooling Channel), otočný ovladač Occigrip pro horizontální a vertikální nastavení velikosti přilby
Váha 285 g
Velikosti 54-57, 57-60
Odvětrání STACC - Superficial Temporal Artery Cooling Channel
Certifikace CE EN 1078
Katalogové číslo FAMH-OWHITE

Popis produktu

Helma Pas Normal Studios Falconer Aero Helmet je špičková helma pro rychlostní cyklistiku. Díky aerodynamické geometrii vyvinuté i pro extrémní větrání je výsledkem rychlejší a pohodlnější jízda - vše zabalené do čtyřdílné skořepiny s variabilní elasticitou pro skvělou ochranu.

Mezi speciální funkce patří větrání Superficial Temporal Artery Cooling Channel (STACC) s přídavnými magnetickým kryty, snadné nastavení velikosti pomocí otočného ovladače Occigrip a komfortní výstelky. Model je také vybaven systémem ochrany hlavy MIPS, řešením s vrstvou s nízkým třením navrženým ke snížení rotačních sil přenesených do mozku.

Helma je dále vybavena přídavnými kryty Aerocovers™ snižující aerodynamický odpor, vnitřní vložka pohlcující nárazy je odolná proti prasklinám i při nízkých teplotách. Měkké a pohodlné výstelky mají antibakteriální úpravu a jsou schopné odvádět vlhkost. Velikost přilby je možné nastavit jak horizontálně tak vertikálně.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Aerodynamická
  • Výborně odvětraná
  • Vysoká úroveň ochrany hlavy díky technologii MIPS chránící proti rotačním silám poškozujícím mozek
  • Antibakteriální výstelky z příze Meryl Skinlife
  • Magnetické kryty Aerocovers™
  • Čtyřdílná skořepinová konstrukce
  • Odvětrávání STACC (Superficial Temporal Artery Cooling Channel)
  • Otočný ovladač Occigrip pro horizontální a vertikální nastavení velikosti přilby
  • Hmotnost: 285 gramů (M)
  • Certifikace CE EN 1078

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.