Cyklistická helma Oakley Drt5 Maven Ice EU - i.c.e. mtte blk/mte rfl

DRT5 Maven je nejnovější inovace přilby DRT5, navržená tak, aby vám poskytla výkon a pohodlí, které potřebujete k tvrdých podmínkách na trailech. Ochrana MIPS® Brain Protection System snižuje riziko rotačních sil, které působí na hlavu při šikmém nárazu. Přilba skvěle sedne díky nastavitelnému systému s 360° kolečkem BOA®. Pro větší bezpečnost je na zadní straně přilby umístěn čip TwICEme® Medical ID NFC Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Značka Oakley
Katalogové číslo FOS901306-09Q

Technické parametry

Velikost helmy S-(52-56), M-(54-58), L-(56-60)
Barva černá
Konstrukce In-mold, MIPS
Sezóna 2024
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Bezpečnostní systém Mips®, Systém BOA 360°, antimikrobiální vložka Ionic+™, čip TwICEme® Medical ID NFC
Velikosti S-(52-56), M-(54-58), L-(56-60)

Popis produktu

DRT5 Maven je nejnovější inovace přilby DRT5, navržená tak, aby vám poskytla výkon a pohodlí, které potřebujete k tvrdých podmínkách na trailech. Od základu přepracovaný DRT5 Maven nabízí ochranné kryty, větší ventilaci, plně nastavitelný obvod a přepracovanou skořepinu pro nízkoprofilový vzhled. S optikou kterou má Oakley v DNA nabízí DRT5 Maven bezproblémovou integraci brýlí. Silikonový gel Sweat Guard pomáhá shromažďovat a odvádět pot z čela, aby vaše brýle zůstaly bez šmouh, zatímco textilní vycpávka přidává více dotykových bodů pro zvýšení celkového pohodlí. Pro větší bezpečnost je na zadní straně přilby umístěn čip TwICEme® Medical ID NFC. Uložte si důležité lékařské informace a nouzové kontakty do helmy, aby první zasahující mohli okamžitě získat informace, které potřebují, když na čase nejvíce záleží.
Ochrana MIPS® Brain Protection System snižuje riziko rotačních sil, které působí na hlavu při šikmém nárazu. Přilba skvěle sedne díky nastavitelnému systému s 360° kolečkem BOA®.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Systém ochrany mozku MIPS®
  • Nastavitelný systém BOA® 360°
  • Antimikrobiální vložka Ionic+™
  • Silikonový gel Sweat Guard pomáhá shromažďovat a odvádět pot z čela
  • Váží o 60 gramů méně než předchozí DRT5
  • Chapadla Unobtainium® drží stopky brýlí na místě, zatímco druhá zóna pro brýle je umístěna na zadní straně helmy, což je funkce dostupná pouze u DRT5 Maven.
  • čip TwICEme® Medical ID NFC který je umístěn na zadní straně přilby.
  • Certifikace: CPSC 1203, EN1078 a ANZ2063

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzná vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.