Cyklistická helma Oakley Aro3 All Road Ice EU - i.c.e black reflective

Kšilt vás ochrání před sluncem, optimální tvar, celodenní pohodlí a zvýšené pokrytí skořepiny jsou součástí standardní výbavy, aby vás lépe připravily na jízdu před vámi. Ochrana MIPS® snižuje riziko rotačních sil, které působí na hlavu při šikmém nárazu. Přilba skvěle sedne díky nastavitelnému systému s 360°. Pro větší bezpečnost je na zadní straně přilby umístěn čip TwICEme® Medical ID NFC Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Značka Oakley
Katalogové číslo FOS901314-09K

Technické parametry

Velikost helmy S-(52-56), M-(54-58), L-(56-60)
Barva černá
Konstrukce In-mold, MIPS
Sezóna 2024
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Bezpečnostní systém Mips®, Systém 360°, antimikrobiální vložka Ionic+™, čip TwICEme® Medical ID NFC
Velikosti S-(52-56), M-(54-58), L-(56-60)

Popis produktu

V úzké spolupráci s komunitou cyklistů byl ARO3 Allroad vyvinut tak, aby splňoval požadavky těch, kteří vytvářejí své vlastní trasy a vydávají se mimo vyšlapané cesty za dobrodružstvím. Kšilt vás ochrání před sluncem, optimální tvar, celodenní pohodlí a zvýšené pokrytí skořepiny jsou součástí standardní výbavy, aby vás lépe připravily na jízdu před vámi. Pro větší bezpečnost je na zadní straně přilby umístěn čip TwICEme® Medical ID NFC. Uložte si důležité lékařské informace a nouzové kontakty do helmy, aby první zasahující mohli okamžitě získat informace, které potřebují, když na čase nejvíce záleží.
Ochrana MIPS® snižuje riziko rotačních sil, které působí na hlavu při šikmém nárazu. Přilba skvěle sedne díky nastavitelnému systému s 360°.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Systém 360° obsahuje nastavitelný číselník pro pohodlné přizpůsobení přilby vaší hlavě
  • Bezpečnostní systém Mips®
  • Antimikrobiální vložka Ionic+™
  • Přední větrací otvory poskytují jezdcům místo, kam si brýle snadno schovají zatímco Chapadla Unobtainium® drží stopky brýlí na místě
  • Čip TwICEme® Medical ID NFC je umístěn na zadní straně přilby.
  • Certifikace: CPSC 1203, EN1078 a ANZ2063

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzná vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.