Cyklistická helma MET Trenta MIPS - black shaded red matt glossy

Špičková silniční helma navržena k jubilejnímu třicátému výročí značky MET a vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion. Varianta s ochranou proti torzním nárazům MIPS. Více

7 190 Kč
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské
Značka Met
Katalogové číslo 3HM126CE00-RN1

Technické parametry

Velikost helmy 58-61, 56-58, 52-56
Barva černá, červená
Konstrukce In-mold,EPS liner
Sezóna 2020
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní, závodní ( Nepouživat )
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Váha S 220 g,M 225 g,L 265 g
Odvětrání 19 otvorů
Certifikace CE, AS/NZ, US
Katalogové číslo 3HM126CE00-RN1

Popis produktu

Špičková silniční helma navržená k jubilejnímu třicátému výročí značky MET určená pro ty nejlepší, to je Trenta. Speciální design helmy klade důraz na earodynamiku a skvělou ventilaci, tak aby proud vzduchu helmu s co nejmenším odporem obešel nebo prošel skrz ní, čemuž napomáhá i minimální kontaktní plocha helmy s hlavou.

Tato helma je vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion, využívá precizního nastavení pomocí Safe-T Orbital, komfortní antibakteriální vycpávky Air Mesh a lehoučké upínací pásky Air Lite.

Hlavní přednosti a technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

SAFE-T ORBITAL

Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.

Velikosti a hmotnost

M - 230 g
M - 56-58 cm
L - 58-61 cm

Tabulka velikostí

O značce Met