Cyklistická helma MET Trenta 3K Carbon MIPS - red iridescent glossy

Přepracovaný model špičkové silniční helmy Trenta 3K Carbon MIPS, původně navržené k jubilejnímu třicátému výročí značky MET, v sobě snoubí nejlepší poměr lehkosti aerodynamiky a bezpečí. Nechybí karbon v konstrukci ani systém MIPS, či unikátní design ventilace. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Cyklistické helmy
Určení pánská, dámská
Značka Met
Katalógové číslo 3HM146CE00-RO1

Technické parametre

Velikost helmy 58-61, 56-58, 52-56
Barva červená
Konstrukce In-mold,MIPS,EPS
Sezóna 2023
Provedení bez štítku
Pokročilost závodní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Velikosti S (52-56 cm), M (56-58 cm),L (58-61 cm)
Váha S - 210 g,M - 215 g,L - 255 g
Odvětrání 19 otvorů
Certifikace CE, AS/NZ, US
Katalogové číslo 3HM146CE00-RO1

Popis produktu

Nový model lehké silniční helmy Trenta 3K Carbon MIPS původně navržené k jubilejnímu třicátému výročí značky MET. Helma je určená pro cyklisty, kteří očekávají od helmy to nejlepší. Speciální design 19 otvorů větrání včetně otvoru pro přívod čerstvého vzduchu bez zvýšení odporu NACA a zadního deflektoru klade důraz na aerodynamiku a skvělou ventilaci. Proudící vzduch helmu částečně obtéká a částečně prochází unikátním systémem větrání a to vše bez zbytečného odporu. Výsledkem je příjemné klima v oblasti hlavy a úspora energie při výkonu. Nechybí speciální pogumované otvory pro bezpečné odložení brýlí.

Konstrukce přilby je vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould vstřikováním materiálu do více polykarbonátových skořepin, která jsou důmyslně propojené karbonovou kostrou.

Bezpečnost celé konstrukce podtrhuje použití systému MIPS Air, jež napomáhá ochránit hlavu před působením rotačních energií po nárazu.

Spolehlivý fit na každý tvar hlavy dosáhnete pomocí kolečka precizního systému Safe-T Orbital, jež se přizpůsobuje ve 360° kolem hlavy a je vertikálně nastavitelný. Komfortní antibakteriální vycpávky a lehoučké upínací pásky jen podtrhnou komfort nošení i při dlouhých jízdách.

Hlavní přednosti:

- lehká a vzdušná In-mould polykarbonátová konstrukce s karbonovou kostrou - použití systému MIPS Air pro větší bezpečnost - precizní doladění velikosti pomocí týlního kolečka systému Safe-T Orbital - 19 větracích otvorů včetně větracího otvoru NACA - pogumované otvory pro uložení brýlí - reflexní nálepka v zadná části přilby pro lepší viditelnost - certifikace: CE, AS/NZS, US

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

SAFE-T ORBITAL

Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě. Ovládací kolečko v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.

Parametry:

Hmotnost: 225g (vel. M)

Tabulka velikostí

O značke Met