Cyklistická helma MET Strale - black fluo yellow reflective glossy

Cyklistická helma MET Strale je navržena tak, aby dokonale vyvážila aerodynamický výkon a pohodlné odvětrávání a nabídla vám neuvěřitelně všestrannou silniční přilbu. Přilba má méně větracích otvorů, ale přesné umístění vstupních a výstupních otvorů v kombinaci s ventilačním otvorem NACA a unikátním systémem usměrňování proudícího vzduchu uvnitř přilby, umožňují efektivní větrání s menším aerodynamickým odporem. Nechybí reflexní nálepky v zadní části přilby pro lepší viditelnost. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Určení pánské
Značka Met
Katalogové číslo 3HM107CE00-GI2

Technické parametry

Velikost helmy 56-58, 59-62, 52-56
Barva žlutá
Konstrukce In-mold,EPS
Sezóna 2022
Váha 240g (S), 255g (M), 290g (L)
Velikosti S (52-56 cm), M (56-58 cm),L (59-62 cm)
Certifikace CE, AS/NZS
Katalogové číslo 3HM107CE00-GI2

Popis produktu

Cyklistická helma MET Strale je navržena tak, aby dokonale vyvážila aerodynamický výkon a pohodlné odvětrávání a nabídla vám neuvěřitelně všestrannou silniční přilbu. Přilba má méně větracích otvorů, ale přesné umístění vstupních a výstupních otvorů v kombinaci s ventilačním otvorem NACA a unikátním systémem usměrňování proudícího vzduchu uvnitř přilby, umožňují efektivní větrání s menším aerodynamickým odporem. Nechybí reflexní nálepky v zadní části přilby pro lepší viditelnost.

Konstrukce přilby je vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould vstřikováním materiálu a celá tato konstrukce je kryta polykarbonátovými panely, aby byla dlouhodobě chráněna před působením vnějších vlivů.

Spolehlivý fit na každý tvar hlavy dosáhnete pomocí kolečka precizního systému Safe-T Duo, jež se přizpůsobuje ve 360° kolem hlavy a je vertikálně nastavitelný. Komfortní vyjímatelné antibakteriální vycpávky a lehoučké upínací pásky jen podtrhnou komfort nošení i při dlouhých jízdách.

Hlavní přednosti:

  • lehká a vzdušná In-mould konstrukce
  • precizní doladění velikosti pomocí týlního kolečka systému Safe-T Duo
  • efektivně umístěné větrací otvory včetně otvoru pro přívod čerstvého vzduchu NACA
  • reflexní nálepka v zadná části přilby pro lepší viditelnost
  • certifikace: CE, AS/NZS

Technologie:

SAFE-T DUO

Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě. Ovládací kolečko v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.

Parametry:

Hmotnost: 255g (vel. M)

Tabulka velikostí

O značce Met