Cyklistická helma MET Rivale - white matt glossy

Helma Rivale pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion využívá precizní nastavení pomocí Safe-T Advance, antibakteriální vycpávky Coolmax a lehoučké upínací pásky Air Lite. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské
Značka Met
Katalogové číslo 3HM103-BI2

Technické parametry

Velikost helmy 54-58, 59-62, 52-56
Barva bílá
Konstrukce In-mold
Sezóna 2020
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Váha S 220 g,M 230 g,L 250 g
Velikosti S 52-56 cm, M 54-58 cm,L -59-62 cm
Odvětrání NACA
Certifikace CE, AS/NZ, US
Katalogové číslo 3HM103-BI2

Popis produktu

Helma Rivale byla vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion, díky níž využívá precizní nastavení pomocí Safe-T Advance, antibakteriální vycpávky Coolmax a lehoučké upínací pásky Air Lite.

Díky hodinám testování v proudovém tunelu a reálným testům stáje Team MTN Qhubeka naši technici stvořili nový standard v aerodynamice - Rivale. Precizně tvarovaný nízký profil helmy využívá Venturiho efekt k maximálnímu přívodu vzduchu za minimálního možného odporu. Skrze kanálky uvnitř helmy se horkost vytlačuje zadními větracími otvory a poskytuje tak skvělý chladící efekt.

Hlavní přednosti a technologie:

Safe-T Advance
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí. Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí.

Air Lite pásky
Air Lite pásky jsou vyrobeny převratnou metodou tkaní polyesterových vláken, díky čemuž skvěle odvádí pot a poskytují vysokou pevnost tahu při nižší váze.

Vycpávky Coolmax
Špičkový materiál zajišťuje rychlé odvádění potu a jeho odpařování, čímž udržuje Vaši hlavu v suchu a přináší tak větší pohodlí.

In-Mould Fusion
In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

Velikosti a váha

M - 230 g
L - 250 g
M - 54-58 cm
L - 59-62 cm

Tabulka velikostí

O značce Met