Cyklistická helma MET Estro MIPS - frosty green matt

Nový model silniční přilby Estro MIPS dorazil na trh s pozoruhodným poměrem ceny a výkonu. Jedná se o všestrannou primárně silniční a XC přilbu s 26 větracími otvory, systémem MIPS a pogumovanými otvory pro uložení brýlí. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Značka Met
Katalogové číslo 3HM139CE00-AN1

Technické parametry

Velikost helmy 58-61, 56-58, 52-56
Barva šedá, zelená
Konstrukce In-mold,MIPS,EPS
Sezóna 2023
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Velikosti S (52-56 cm), M (56-58 cm),L (58-61 cm)
Váha 260g (S), 270g (M), 305g (L)
Odvětrání 26 otvorů
Certifikace CE, AS/NZ, US

Popis produktu

Nový model silniční přilby Estro MIPS dorazil na trh s pozoruhodným poměrem ceny a výkonu. Jedná se o všestrannou primárně silniční a XC přilbu připravenou i na ty nejdelší dny na kole. Přilba přináší vysokou dávku komfortu a její konstrukce je široce otevřená, aby maximalizovala ventilaci při jakékoli rychlosti. Má 26 větracích otvorů, z nichž 17 je vstupních a 9 výstupních, což v kombinaci s vnitřním unikátně navrženým systémem vedení vzduchu zajišťuje ideální poměr ventilace a nízkého odporu vzduchu. Nechybí speciální pogumované otvory pro bezpečné odložení brýlí a reflexní nálepka v zadní části přilby pro lepší viditelnost.

Konstrukce přilby je vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould vstřikováním materiálu a celá tato konstrukce je kryta polykarbonátem, aby byla dlouhodobě chráněna před působením vnějších vlivů. Helma svým tvarem poskytuje zvýšenou ochranu kritickým oblastem hlavy jako je týl a spánky.

Bezpečnost celé konstrukce podtrhuje použití systému MIPS C2, jež napomáhá ochránit hlavu před působením rotačních energií po nárazu.

Spolehlivý fit na každý tvar hlavy dosáhnete pomocí kolečka precizního systému Safe-T Upsilon, jež se přizpůsobuje ve 360° kolem hlavy a je vertikálně nastavitelný. Komfortní antibakteriální vycpávky a lehoučké upínací pásky jen podtrhnou komfort nošení i při dlouhých jízdách.

Hlavní přednosti:

  • lehká a vzdušná In-mould konstrukce zcela krytá polykarbonátem
  • použití systému MIPS C2 pro větší bezpečnost
  • zlepšený tvar pro krytí týlu a spánků
  • precizní doladění velikosti pomocí týlního kolečka systému Safe-T Upsilon
  • 26 větracích otvorů
  • pogumované otvory pro uložení brýlí
  • reflexní nálepka v zadná části přilby pro lepší viditelnost
  • certifikace: CE, AS/NZS, US

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

SAFE-T UPSILON

Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě. Ovládací kolečko v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.

Parametry:

Hmotnost: 270g (vel. M)

Tabulka velikostí

O značce Met

Italský výrobce s povedenou kolekcí cyklistických helem.