Cyklistická helma MET Allroad MIPS - blue metallic matt

Cyklistická přilba MET Allroad MIPS je určena pro ty, kteří rádi tráví čas v sedle, ať už na asfaltu, nebo na šotolinových cestách. Přilba dokáže být zároveň sportovní a na druhé straně pohodlná a stylová. Je výjimečně lehká a bezpečná díky charakteristické In-mould konstrukci MET a systému MIPS. Ve výbavě nechybí odnímatelný štítek ani reflexní polep a integrované světlo v zadní části přilby pro lepší viditelnost. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Značka Met
Katalogové číslo 3HM143CE00-BL3

Technické parametry

Velikost helmy 58-61, 56-58, 52-56
Barva modrá
Konstrukce In-mold,MIPS,EPS
Sezóna 2024
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Velikosti S (52-56 cm), M (56-58 cm),L (58-61 cm)
Váha 265g - S, 285g - M, 305g - L
Odvětrání 17 otvorů
Certifikace CE, AS/NZ, US

Popis produktu

Cyklistická přilba MET Allroad MIPS je určena pro ty, kteří rádi tráví čas v sedle, ať už na asfaltu, nebo na šotolinových cestách. Přilba dokáže být zároveň sportovní a na druhé straně pohodlná a stylová. Je výjimečně lehká a bezpečná díky charakteristické In-mould konstrukci MET. Ve výbavě nechybí odnímatelný štítek ani reflexní polep a integrované světlo v zadní části přilby pro lepší viditelnost.

Konstrukce přilby EPS je vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould vstřikováním polykarbonátu.

Bezpečnost celé konstrukce podtrhuje použití systému MIPS C2, jež napomáhá ochránit hlavu před působením rotačních energií po nárazu.

Spolehlivý fit na každý tvar hlavy dosáhnete pomocí kolečka precizního systému Safe-T E-Duo, jež se přizpůsobuje ve 360° kolem hlavy a je vertikálně nastavitelný. Komfortní antibakteriální vycpávky a lehoučké upínací pásky jen podtrhnou komfort nošení i při dlouhých jízdách.

Hlavní přednosti:

  • lehká, vzdušná a pevná In-mould konstrukce
  • použití systému MIPS C2 pro větší bezpečnost
  • precizní doladění velikosti pomocí týlního kolečka systému Safe-T E-Duo
  • odnímatelný štítek
  • integrované světlo a reflexní polep v zadní části přilby pro lepší viditelnost
  • certifikace: CE, AS/NZS, US

Technologie:

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

SAFE-T E-DUO

Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě. Ovládací kolečko v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.

Parametry:

Hmotnost: 285g (vel. M)

Tabulka velikostí

O značce Met

Italský výrobce s povedenou kolekcí cyklistických helem.