Cyklistická helma KASK Protone Icon - white

Velmi lehká aerodynamická závodní silniční přilba, která nabízí skvělé odvětrání, líbivý design, nastavení velikosti kolečkem a nejvyšší míru bezpečí. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklo přilby pro náročné
Značka Kask
Katalogové číslo CHE00097.201

Technické parametry

Velikost helmy 59-62, 59-62cm, 52-58cm, 52-58
Sezóna 2022

Popis produktu

Závodní silniční helma KASK Protone Icon je novým synonymem vítězství a je vybavena nejnovějšími technologickými vymoženostmi v oblasti bezpečnosti, ventilace a aerodynamiky, které z ní činí ikonu silniční cyklistiky. Přilba vychází z designu vítězné přilby Protone od společnosti KASK a je vylepšena ve všech možných ohledech. Přepracovaná vnitřní konstrukce poskytuje uživateli větší bezpečnost. Spodní a horní část skořepiny jsou spojené tak, že vypadají jako jeden celek, což jim dodává rafinovaný, elegantní vzhled a lepší aerodynamiku.

Nový systém nastavení OCTOFIT+ optimalizuje pohodlí a stabilitu přilby, zatímco vertikální stabilizátor přes zátylek poskytuje ergonomickou podporu krku a zajišťuje lepší vyvážení a přizpůsobení. Velké pogumované kolečko usnadňuje ovládání nastavení a reflexní vložka v zadní části zlepšuje viditelnost za zhoršených světelných podmínek.

Vnitřní výstélka je vyrobena z tkaniny CoolMax®, která kromě toho, že je pohodlná a rychleschnoucí, je také odnímatelná a pratelná.

Stejně jako je standardem u všech přileb KASK, byla i přilba Protone Icon vyvinuta v souladu s protokolem KASK WG11, což je objektivní vědecký přístup k měření odolnosti přilby proti působení rotačních sil na hlavu při nárazu.

Hlavní přednosti:

  • Aerodynamická lehká závodní přilba testovaná v aerodynamickém tunelu
  • Skvěle odvětraná díky 16 otvorům a vzduchovým kanálům
  • Snadno nastavitelná velikost pomocí velkého pogumovaného kolečka
  • Hypoalergení pásek pod bradu
  • Rychleschnoucí a prodyšná výstélka
  • Vyjímatelná a pratelná výstélka Coolmax
  • Polykarbonátová vrchní skořepina souvisle spojená s vnitřní polystyrenovou skořepinou
  • Konstrukce vnitřního rámu, která zvyšuje soudržnost helmy při nárazu

Parametry:

  • Hmotnost: 230 g (vel. M)
  • Certifikace: CE EN 1078, CPSC 1203, AS/NZS 2063

Technologie:
Octofit+ Retention System
Systém nastavení pomocí velkého pogumovaného kolečka, které v kombinaci s vertikálním stabilizátorem a přepracovanou týlní oporou umožní naladit dokonalý fit i pro jezdce s delšími vlasy.

Faux Leather Eco Chinstrap
Hypoalergení a pratelný pásek pod bradu je vyrobený z extra komfortního materiálu a zpříjemňuje tak dlouhodobé nošení bez podráždění kůže.

3D Dry Padding
Rychleschnoucí 3D komůrková vnitřní konstrukce výstelky zlepšuje komfort nošení.

Coolmax Fiber
Prodyšný a rchlechnoucí materiál vyjímatelné a pratelné stélky.

Inner Frame
Inovativní vnitřní rám vnitřní skořepiny zajišťuje lepší mechanickou soudržnost a odolnost helmy při nárazu. Helma se tak ani po velkém nárazu nerozpadne na jednotlivé kusy.

Aero Control
Důkladné testování v aerodynamickém tunelu zajistí, že proud vzduchu bude volně s co nejmenším odporem procházet helmou a kolem ní při jakékoliv jízdní pozici.

HiViz Visibility
Reflexní prvky zlepšují viditelnost za zhoršených světelných podmínek.

MIT
Konstrukce, kdy vnitřní skořepina je překrytá vnější skořepinou z pevného polykarbonátu, aby bylo dosaženo větší odolnosti proti nárazům.

O značce Kask