Cyklistická helma Giro Vanquish MIPS Mat White/Silver

Vanquish MIPS je absolutním vrcholem vývoje závodních aerodynamických přileb. Přilba je vybavena aerodynamickým zorníkem ZEISS, upínacím systémem Roc Loc Air, který je plně integrovaný se systémem MIPS Více

6 599 Kč
Tabulka velikostí
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklo přilby pro náročné
Určení pánské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7086809

Technické parametry

Velikost helmy M, L, M-(55-59), L-(59-63)
Barva bílá
Konstrukce In-mold – Progressive Layering
Sezóna 2020
Provedení se štítem, na časovku
Pokročilost závodní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc® Air MIPS, antibakteriální výstelky, ultralehké pásky Slimline, magnetický zorník Zeiss
Velikosti Super Fit™ M (55–59 cm), L (59–63 cm)
Odvětrání Wind Tunnel

Popis produktu

Vanquish MIPS je absolutním vrcholem vývoje závodních aerodynamických přileb. Je určena těm, co touží po jediné věci - rychlosti! Ať už jsou to tahouni balíku v rovinatých etapách, spurteři, klasikáři, časovkáři nebo triatlonisté. Technologie TransformAir (snížený - odskočený profil v zadní části) snižuje tření vzduch a imituje tak vlastnosti plnohodnotných časovkářských přileb.
Skořepina je složena ze dvou vrstev. Ta blíže hlavě (vnitřní EPS) je měkčí - má nižší hustotu pro absorbci menších nárazů. Vnější část je naopak tvrdší, připravená na větší nárazy. Upínací systém Roc Loc Air je plně integrovaný se systémem MIPS - snižuje se tak celková váha a zvyšuje komfort usazení a odvětrání.
Přilba je vybavena aerodynamickým zorníkem ZEISS s technologií Vivid zvyšující kontrasty. Můžete ale používat i standardní brýle, přední větrací otvory jsou dokonce vybaveny protiskluzným polstrováním právě pro brýle. Přilba je ve výbavě profesionálních týmů BMC a Katusha Alpecin.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.Mipsprilby.cz

 • UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® Air MIPS
 • KONSTRUKCE: In-mold - Progressive Layering
 • VENTILACE: TransForm Air, integrace MIPS, antibakteriální výstelky,
 • VLASTNOSTI: Ultralehké pásky Slimline, zorník ZEISS
 • VELIKOSTI: Super Fit™ M (55-59 cm), L (59-63 cm)

  Technologie:

 • ROC LOC® AIR Revoluční upínací systém, který zlepšuje jak usazení, tak i odvětrání přilby. Upínací systém vytváří malý prostor mezi hlavou a přilbou samotnou, kde proudí chladivý vzduch. Možnosti nastavení jsou stejné jako u systému Roc Loc® 5.

 • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

 • TransformAir (snížený - odskočený profil v zadní části) snižuje tření vzduch a imituje tak vlastnosti plnohodnotných časovkářských přileb.

 • MIPS (Multidirectional Impact Protection System) je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

 • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.


Tabulka velikostí

O značce GIRO