Cyklistická helma Giro Manifest Spherical Mat Metalic Black/Lime

S technologií Spherical, nejlepším odvětráním ve své třídě, prodlouženou ochranou zátylku a dokonalým komfortem je model Giro Manifest pravou volbou na zdolávání náročných trailů. Jádrem je bezpochyby konstrukce technologie Spherical, která funguje na principu kloubu a kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s MIPS. Skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou stejně jako kloub. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Značka GIRO
Katalogové číslo 7140423

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59)
Barva šedá, zelená
Konstrukce In-mold (Full Wrap), Progressive Layering, technologie Spherical Powered by MIPS, zpevňující oblouk Aura
Sezóna 2023
Provedení se štítkem
Pokročilost závodní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc® Trail Air,magnetická přezka Fidlock, polohovatelný štítek, antibakteriální výstelky X-Static, integrované úchyty na brýle
Váha 365 g
Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63cm)
Odvětrání 19 otvorů
Katalogové číslo 7140423

Popis produktu

S technologií Spherical, nejlepším odvětráním ve své třídě, prodlouženou ochranou zátylku a dokonalým komfortem je model Giro Manifest pravou volbou na zdolávání náročných trailů. Jádrem je bezpochyby konstrukce technologie Spherical, která funguje na principu kloubu a kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s MIPS. Skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou stejně jako kloub.

Vnější skořepina může v případě nárazu rotovat okolo vnitřní skořepiny, čímž dojde k redukci sil, které by jinak působily přímo na mozek. Vnější skořepina je tvrdší - připravená na náraz, vnitřní skořepina je měkčí a připravená ztlumit kontakt s hlavou. Toto konstrukční řešení eliminuje klasickou plastovou MIPS vložku. Díky masivní výztuži Aura jsme mohli zvětšit ventilační otvory a dostat se tak na maximální možné odvětrání. Komfort nošení podtrhuje upínací systém Roc Loc Trail Air a pohodlné výstelky s antibakteriální úpravou X-Static.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Technologie Spherical chrání vaši hlavu před rotačními silami, které jsou kladeny při pádu na váš mozek
  • Perfektní odvětrávání díky 19 otvorů a technologií Wind Tunnel.
  • Magnetické zapínaní na přezku Fidlock
  • Komfort zásadně zvyšuje upínací systém Roc-Loc Trail Air a pohodlné výstelky s antibakteriální úpravou X-Static
  • Hmotnost: 346 g

Technologie

  • ROC LOC® AIR Revoluční upínací systém, který zlepšuje jak usazení, tak i odvětrání přilby. Upínací systém vytváří malý prostor mezi hlavou a přilbou samotnou, kde proudí chladivý vzduch. Možnosti nastavení jsou stejné jako u systému Roc Loc® 5.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

  • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

  • WIND TUNNEL™ Speciálně navržené větrací tunely na vnitřní straně přilby, které přivádějí chladný vzduch přední částí, vedou ho přes hlavu a odvádějí teplý vzduch ven zadními otvory.

Tabulka velikostí

O značce GIRO