Cyklistická helma Giro Foray Mat Grey Firechrome

Silniční model In-moldové konstrukce využívající špičkové technologie závodních přileb, jako je upínací systém Roc Loc 5. Více

1 799 Kč
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské, dámské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7099733

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(59-63)
Barva černá
Konstrukce In-mold
Sezóna 2019
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní upínací systém Roc Loc 5
Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm)
Odvětrání 21 otvorů, Wind Tunnel™

Popis produktu

Přilba Foray se svým designem inspiruje u topmodelu Synthe a zároveň nabízí i mnohé špičkové technologie závodních přilep, jako je upínací systém Roc Loc 5. Kompaktní tvar a nízký profil spolu s variabilitou nastavení zajistí, že vám přilba padne jako ulitá.

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® 5
  • KONSTRUKCE: In-mold
  • VENTILACE: 21 otvorů, Wind Tunnel™
  • VELIKOSTI: Super Fit™ S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm)

Technologie:

  • ROC LOC® 5 Moderní, superlehký upínací systém značky Giro, který umožňuje vertikální i horizontální nastavení vaší přilby. To vše zvládnete jednou rukou pomocí kolečka. Roc Loc® 5 je nepřekonatelný v komfortu a stabilitě.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

  • WIND TUNNEL™ Speciálně navržené větrací tunely na vnitřní straně přilby, které přivádějí chladný vzduch přední částí, vedou ho přes hlavu a odvádějí teplý vzduch ven zadními otvory.
    ostatní

  • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

Tabulka velikostí

O značce GIRO