Cyklistická helma Giro Chronicle MIPS Mat True Spruce

Přilba Chronicle MIPS vám poskytne nezbytnou ochranu a komfort v dostupném balení. Design je odladěný od naší prémiové přilby Montaro a nabízí většinu klíčových vlastností: hluboký tvar, rozsáhlou ochranu zátylku a nastavitelný štítek kompatibilní s motokrosovými brýlemi. Helma je vybavena technologií MIPS pro zvýšenou ochranu. Více

2 999 Kč
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Určení pánské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7114042

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(59-63)
Barva zelená, tyrkysová
Konstrukce In-mold, MIPS
Sezóna 2020
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc® 5, P.O.V.™ Plus polohovatelný štítek, Coolmax výstelky,
Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm), XL (61–65 cm)
Odvětrání 14 otvorů, Wind Tunnel™

Popis produktu

Přilba Chronicle MIPS vám poskytne nezbytnou ochranu a komfort v dostupném balení. Design je odladěný od naší prémiové přilby Montaro a nabízí většinu klíčových vlastností: hluboký tvar, rozsáhlou ochranu zátylku a nastavitelný štítek kompatibilní s motokrosovými brýlemi.
MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

 • UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® 5
 • KONSTRUKCE: In-mold, MIPS
 • VENTILACE: 14 otvorů, Wind Tunnel™
 • VLASTNOSTI: P.O.V.™ Plus polohovatelný štítek, Coolmax výstelky
 • VELIKOSTI: Super Fit™ S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm)

Technologie:

 • ROC LOC® 5 Moderní, superlehký upínací systém značky Giro, který umožňuje vertikální i horizontální nastavení vaší přilby. To vše zvládnete jednou rukou pomocí kolečka. Roc Loc® 5 je nepřekonatelný v komfortu a stabilitě.

 • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

 • MIPS (Multidirectional Impact Protection System) je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

 • WIND TUNNEL™ Speciálně navržené větrací tunely na vnitřní straně přilby, které přivádějí chladný vzduch přední částí, vedou ho přes hlavu a odvádějí teplý vzduch ven zadními otvory.
  ostatní


Tabulka velikostí

O značce GIRO