Cyklistická helma FOX Speedframe Vnish - bone

Cyklistická MTB helma Speedframe je univerzální a pohodlná helma s 19 ventilačními otvory, která je vybavena systémem MIPS™, kolečkem pro doladění fitu jednou rukou a vyjímatelnou pratelnou vložkou s prvky stříbra. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Určení pánské, dámské
Značka Fox
Katalogové číslo 29410-575

Technické parametry

Velikost helmy 51-55, 55-59, 59-63
Barva bílá
Konstrukce in mold EPS, MIPS
Sezóna 2022
Katalogové číslo 29410-575

Popis produktu

Cyklistická MTB helma Speedframe je univerzální, pohodlná a dostupná volba pro trailové jezdce, kteří hledají otevřenou, vzdušnou a přitom bezpečnou helmu. Fit helmy snadno doladíte jednou rukou pomocí kolečka v zadní části a pohodlnou vnitřní výstelku lze v případě potřeby vyjmout a vyprat, nebo vyměnit za novou.

Tato MTB helma je vybavena technologií MIPS ™ redukující přenos rotační energie nárazu na hlavu a mozek s vnitřní EPS vstřikovanou konstrukcí pro tlumení nárazu. Konstrukce má větší pokrytí spánků a zadní části hlavy pro vyšší bezpečnost.

Hlavní přednosti a specifikace:

 • konstrukce in mold EPS
 • 19 ventilačních otvorů
 • do 3 poloh nastavitelný štítek s bezpečnostním uchycením
 • snadné nastavení jednou rukou i v rukavici pomocí kolečka
 • odnímatelná prodyšná a rychleschnoucí výstélka

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

 • MIPS je kluzná vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
  Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.
 • Tabulka velikostí

  O značce Fox