Cyklistická helma FOX Proframe Helmet Blocked - black

Cyklistická MTB helma Fox Proframe, je nejlehčí a nejlépe odvětraná full face enduro helma, co kdy byla ve Fox vyrobena. Je vybavena integrovaným chráničem brady, antibakteriální vnitřní vložkou, zapínáním Fidlock® SNAP a 24 ventilačními otvory. Mezi bezpečnostní prvky patří vnitřní konstrukce Varizorb tvořená dvěma strategicky rozmístěnými hustotami EPS a technologie MIPS ™. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Určení pánské, dámské
Značka Fox
Katalogové číslo 29398-001

Technické parametry

Velikost helmy 58-61, 56-58, 52-56, 61-64
Konstrukce varizorb multi-density EPS,MIPS
Sezóna 2022
Provedení integrální
Katalogové číslo 29398-001

Popis produktu

Cyklistická MTB helma Fox Proframe, je nejlehčí a nejlépe odvětraná full face enduro helma, co kdy byla ve Fox vyrobena. Je vybavena integrovaným chráničem brady, který je pevně spojen s helmou patentovanou technologií, díky čemuž lze helmu použít i na downhill/sjezd. Vysoce prodyšná a vlhkost odvádějící vnitřní vložka s antibakteriální úpravou zajišťuje pohodlí při nošení a odolnost proti zápachu, zatímco 15 vstupních a 9 výstupních otvorů prohání kolem hlavy dostatek vzduchu. Vnitřní konstrukce Varizorb tvořená dvěma strategicky rozmístěnými hustotami EPS umožňuje lépe rozložit energii nárazu a tím zvyšuje bezpečnost. V bezpečnostní výbavě nechybí technologie MIPS ™, která redukuje působení rotačních sil na hlavu a mozek a pevný štítek s bezpečnostním uchycením. Řemínek helmy snadno zapnete/rozepnete jednou rukou (i v rukavicích) díky magnetickému mechanismu Fidlock® SNAP.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • integrovaný chránič brady je pevně spojen s helmou
  • vysoce prodyšné antibakteriální výstelky skvěle odvádějí pot
  • 15 nasávacích a 9 odtokových oversized otvorů pro perfektní odvětrání
  • fixní štítek ve správném úhlu
  • patentovaný systém Fidlock pro rychlé a bezpečné zapínání
  • kluzná vrstva MIPS pro extra bezpečnost
  • konstrukce Varizorb s dvojí hustotou EPS pro lepší rozložení nárazů
  • velikosti S: (52 - 56 cm), M (56 - 58 cm), L (58 - 61 cm), XL (61 - 64 cm)

MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzná vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Tabulka velikostí

O značce Fox