Cyklistická helma Bell Super 3 - mat black

Super 3 je novou generací modelu, který navždy změnil představy všech all mountain a enduro jezdců, jak má vypadat dokonalá přilba. Vylepšili jsme vnitřní tvar přilby tak, aby padla opravdu každému. Dali jsme do ní nový upínací systém Float Fit. A tou nejlepší změnou je kompatibilita s chráničem brady z přilby Super 3R. Více

2 889 Kč
Ušetříte: 510 Kč 3 399 Kč (sleva 15%)
  • Skladem. Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Určení pánské, dámské
Značka BELL
Katalogové číslo 7103178

Technické parametry

Velikost helmy S-(52-56), M-(55-59), L-(58-62)
Barva černá
Konstrukce In-mold Polycarbonate Shell
Sezóna 2019
Provedení se štítkem, integrální
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní lehké polstrování X-Static®, úchyt na Go-pro, nastavitelný štítek,
Váha 784.1g
Odvětrání 23 otvorů
Certifikace CE EN1078, CPSC Bicycle

Popis produktu

Super 3 je novou generací modelu, který navždy změnil představy všech all mountain a enduro jezdců, jak má vypadat dokonalá přilba. Vylepšili jsme vnitřní tvar přilby tak, aby padla opravdu každému. Dali jsme do ní nový upínací systém Float Fit. A tou nejlepší změnou je kompatibilita s chráničem brady z přilby Super 3R.

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Hlavní přednosti a specifikace

  • UPÍNACÍ SYSTÉM Float Fit
  • KONSTRUKCE In-mold Polycarbonate Shell, Goggle Guide
  • VENTILACE 23 otvorů, Overbrow Ventilation
  • VLASTNOSTI lehké polstrování X-Static®, úchyt na Go-Pro, nastavitelný štítek, certifikace CE EN 1078, kompatibilita s motokrosovými brýlemi
  • VELIKOSTI S (52-56 cm), M (55-59 cm), L (58-62 cm)

Technologie:

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • OVEBROW VENTILATION Systém, který díky otvorům umístěným nad čelem, aktivně nasává chladný vzduch a směruje ho kolem hlavy

  • X-STATIC a XT-2 VÝSTELKY Rychleschnoucí výstelky s obsahem stříbrného vlákna, které zabraňuje množení bakterií a plísní.

Tabulka velikostí

O značce BELL