Cyklistická helma Bell Stratus MIPS Mat/Glos White/Silver

Stratus je špičková závodní přilba používající stejný tvar jako topmodel Zephyr, ale je vyrobena tradiční In-mold technologií s vyztužením žeber Roll Cage. Varianta s technologií MIPS, která poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské
Značka BELL
Katalogové číslo 7113026

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(58-62)
Barva stříbrná, bílá3
Konstrukce Fusion In-mold Polycarbonate Shell, Roll Cage
Sezóna 2021
Provedení bez štítku
Pokročilost závodní, sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní upínací systém Float Fit s integrací MIPS, lehké Tri-Glides pásky, polstrování X-Static®
Váha 275 g
Velikosti L-(58-62), M-(55-59)
Odvětrání 18 otvorů, Overbrow Ventilation
Certifikace CE EN1078, CPSC Bicycle
Katalogové číslo 7113026

Popis produktu

Lehká v kopcích, aerodynamická na rovinách a ve spurtech. Stratus je špičková závodní přilba používající stejný tvar jako topmodel Zephyr, ale je vyrobena tradiční In-mold technologií s vyztužením žeber Roll Cage.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

Hlavní přednosti a specifikace

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Float Fit
  • KONSTRUKCE: Fusion In-mold Polycarbonate Shell, Roll Cage, MIPS
  • VENTILACE: 18 otvorů, Overbrow Ventilation
  • VLASTNOSTI: lehké Tri-Glides pásky, polstrování X-Static®
  • VELIKOSTI: S (52-56 cm), M (55-59 cm), L (58-62 cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) je přední světová technologie navržená tak, aby redukovala množství rotačních sil působících na hlavu v případě nárazu. Je založena na principu nezávislé kluzné vrstvy mezi skořepinou přilby a hlavou.

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • OVEBROW VENTILATION Systém, který díky otvorům umístěným nad čelem, aktivně nasává chladný vzduch a směruje ho kolem hlavy.

  • X-STATIC a XT-2 VÝSTELKY Rychleschnoucí výstelky s obsahem stříbrného vlákna, které zabraňuje množení bakterií a plísní.

Tabulka velikostí

O značce BELL