Cyklistická helma Bell Stratus MIPS Mat/Glos Hi-Viz

Stratus je špičková závodní přilba používající stejný tvar jako topmodel Zephyr, ale je vyrobena tradiční In-mold technologií s vyztužením žeber Roll Cage. Varianta s technologií MIPS, která poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více

3 599 Kč
Ušetříte: 400 Kč 3 999 Kč (sleva 10%)
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské
Značka BELL
Katalogové číslo 7113035

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(58-62)
Barva žlutá
Konstrukce Fusion In-mold Polycarbonate Shell, Roll Cage
Sezóna 2020
Provedení bez štítku
Pokročilost závodní, sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní upínací systém Float Fit s integrací MIPS, lehké Tri-Glides pásky, polstrování X-Static®
Váha 275 g
Velikosti M (55–59 cm), L (58–62 cm)
Odvětrání 18 otvorů, Overbrow Ventilation
Certifikace CE EN1078, CPSC Bicycle

Popis produktu

Lehká v kopcích, aerodynamická na rovinách a ve spurtech. Stratus je špičková závodní přilba používající stejný tvar jako topmodel Zephyr, ale je vyrobena tradiční In-mold technologií s vyztužením žeber Roll Cage.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

Hlavní přednosti a specifikace

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Float Fit
  • KONSTRUKCE: Fusion In-mold Polycarbonate Shell, Roll Cage, MIPS
  • VENTILACE: 18 otvorů, Overbrow Ventilation
  • VLASTNOSTI: lehké Tri-Glides pásky, polstrování X-Static®
  • VELIKOSTI: S (52-56 cm), M (55-59 cm), L (58-62 cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) je přední světová technologie navržená tak, aby redukovala množství rotačních sil působících na hlavu v případě nárazu. Je založena na principu nezávislé kluzné vrstvy mezi skořepinou přilby a hlavou.

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • OVEBROW VENTILATION Systém, který díky otvorům umístěným nad čelem, aktivně nasává chladný vzduch a směruje ho kolem hlavy.

  • X-STATIC a XT-2 VÝSTELKY Rychleschnoucí výstelky s obsahem stříbrného vlákna, které zabraňuje množení bakterií a plísní.

Tabulka velikostí

O značce BELL