Cyklistická helma Bell Sixer MIPS-Mat Grey/Red

Bell Sixer MIPS je MTB trailová přilba, která vám zaručí bezpečí i vtěch nejtěžších terénech. Přilba je vybavena systémem MIPS, který je integrovaný do upínacího systému Float Fit Race. Skořepina je složena ze dvou vrstev. Ta blíže hlavě má nižší hustotu, je měkčí, a může tak absorbovat menší nárazy. Ta vzdálenější je naopak tvrdší, připravená na velké nárazy. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Značka BELL
Katalogové číslo 7142496

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59)
Barva šedá
Konstrukce In-mold Polycarbonate Shell, Polycarbonate Roll Cage, Progressive Layering
Sezóna 2023
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní čtyřpolohový štítek, kompatibilní s motokrosovými brýlemi, Go-Pro držák, X-Static® výstelky, Sweat Guide, upínací systém Float Fit Race
Velikosti S (52–56 cm), M (55–59 cm), L (58–62cm)
Odvětrání 30 otvorů, Channeled Ventilation, Overbrow Ventilation

Popis produktu

Trailové ježdění znamená pro každého něco jiného - pro někoho vymetené traily v bike centru, pro někoho drsné trasy vyježděné hluboko v lesích a pro někoho horské hřebenovky. Můžete se spolehnout, že Sixer MIPS zvládne úplně všechny terény.
Přilba je vybavena systémem MIPS, který je integrovaný do upínacího systému Float Fit Race. Skořepina je složena ze dvou vrstev. Ta blíže hlavě má nižší hustotu, je měkčí, a může tak absorbovat menší nárazy. Ta vzdálenější je naopak tvrdší, připravená na velké nárazy. Velkou vychytávkou je Sweat Guide, který odvádí pot pryč od brýlí. Samozřejmě můžete použít i motokrosové brýle.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.mipsprilby.cz

Hlavní přednosti a specifikace

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Float Fit Race (integrace MIPS)
  • KONSTRUKCE: In-mold Polycarbonate Shell, Polycarbonate Roll Cage, Progressive Layering
  • VENTILACE: 30 otvorů, Channeled Ventilation, Overbrow Ventilation
  • VLASTNOSTI: čtyřpolohový štítek, kompatibilní s motokrosovými brýlemi, Go-Pro držák, X-Static® výstelky, Sweat Guide
  • VELIKOSTI: S (52-56 cm), M (55-59 cm), L (58-62 cm)

Technologie:

  • MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) je přední světová technologie navržená tak, aby redukovala množství rotačních sil působících na hlavu v případě nárazu. Je založena na principu nezávislé kluzné vrstvy mezi skořepinou přilby a hlavou.

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • OVEBROW VENTILATION Systém, který díky otvorům umístěným nad čelem, aktivně nasává chladný vzduch a směruje ho kolem hlavy

  • X-STATIC a XT-2 VÝSTELKY Rychleschnoucí výstelky s obsahem stříbrného vlákna, které zabraňuje množení bakterií a plísní.

Tabulka velikostí

O značce BELL

Specialista na cyklistické helmy s tradicí od roku 1956.