Cyklistická helma Bell Formula MIPS Mat/Glos Black/Gray

Model Formula těží ze stejných technologií, které z našich topmodelů dělají vítěze ve svých kategoriích. Závodní tvar, perfektní odvětrání, kvalitní upínací systém s možností výškového nastavení, a nebo třeba vychytávka Sweat Guide, která odvede pot dál od brýlí. Varianta s technologií MIPS, která poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více

2 499 Kč
Tabulka velikostí
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské
Značka BELL
Katalogové číslo 7113510

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(58-62)
Barva černá, šedá
Konstrukce In-mold Polycarbonate Shell, MIPS
Sezóna 2020
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní, rekreační
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Float Fit s integrací MIPS
Váha 285 g
Velikosti M (55-59 cm), L (58-62 cm)
Odvětrání 19 otvorů, Channeled Ventilation, Overbrow Ventilation
Certifikace CE EN1078, CPSC Bicycle

Popis produktu

Není žádný důvod dělat kompromisy v kvalitě či pohodlí, pokud máte omezený rozpočet. Model Formula těží ze stejných technologií, které z našich topmodelů dělají vítěze ve svých kategoriích. Závodní tvar, perfektní odvětrání, kvalitní upínací systém s možností výškového nastavení, a nebo třeba vychytávka Sweat Guide, která odvede pot dál od brýlí.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.mipsprilby.cz

Hlavní přednosti a specifikace

  • UPÍNACÍ SYSTÉM Float Fit (integrace MIPS)
  • KONSTRUKCE In-mold Polycarbonate Shell, Progressive Layering
  • VENTILACE 19 otvorů, Channeled Ventilation, Overbrow Ventilation
  • VELIKOSTI S (52-56 cm), M (55-59 cm), L (58-62 cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) je přední světová technologie navržená tak, aby redukovala množství rotačních sil působících na hlavu v případě nárazu. Je založena na principu nezávislé kluzné vrstvy mezi skořepinou přilby a hlavou.

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • PROGRESSIVE LAYERING Skořepina přilby se skládá ze dvou vrstev o různé hustotě pěny - vnitřní měkčí (pro absorpci menších nárazů) a vnější tvrdší (pro absorpci větších nárazů).

  • OVEBROW VENTILATION Systém, který díky otvorům umístěným nad čelem, aktivně nasává chladný vzduch a směruje ho kolem hlavy

Tabulka velikostí

O značce BELL